Наше новорічне свято
  • Коментарі запису:0 коментарів

Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне — чудес. Хоча у наш важкий воєнний період святкувати не на часі, але ми вирішили організувати новорічний вечір у класі.

Новорічна програма складалася із перегляду фільму « Незабутнє Різдво» та гри « Таємний Санта ». Цікава комедія перенесла нас у казковий світ напередодні Різдва. А родзинкою святкового вечора був обмін подарунками від таємного Санти. Готувалися до цього за два тижні способом жеребкування: хто з нас і для кого буде таємним Сантою.  Звичайно, тримали це в таємниці від усіх.

І ось настав час обміну подарунками. Ми намагалися відгадати від кого подарунок, адже кожен підбирав його з урахуванням індивідуальних уподобань. А ще цікаве оформлення та таємне пакування подарунків надавало ще більшої інтриги. Від подарунків нашого таємного Санти всі були у захваті, а, головне, не забували, дякувати один одному.

Приємні враження залишиться з нами надовго від новорічного свята. І кожен в кінці вечора загадав одне – єдине для нас усіх бажання – миру та перемоги нашій Україні.

Нехай нинішні новорічні та різдвяні свята будуть радісними й подарують нам віру, надію та любов!

Учениця 10-В класу, Нещадін Евеліна.

Залишити відповідь