Книги без кордонів
  • Коментарі запису:0 коментарів

Волонтерська діяльність – це допомога іншим без отримання винагороди. Це може бути допомога у благодійних акціях, захисті прав тварин, екологічна діяльність, допомога військовим, переселенцям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Один з таких прикладів волонтерської діяльності – відправка підручників, творів художньої літератури для дітей переселенців, які перебувають у місті Рига, Латвія. Це дає змогу дітям навчатися на рідній мові та зберігати зв’язок зі своєю культурою.

Бібліотекарі, вчителі та учні початкової школи Волочиського НВК під керівництвом заступника директора Олійник І.П. взяли участь у цьому проєкті. Організація передачі літератури була досить важкою, через карантині обмеження та логістичну доставку.

За допомоги українського посольства в Латвії відправленні посилки були успішно доставлені за призначенням. Завдяки небайдужим маленьким українцям, їхнім батькам, вчителям наші співгромадяни, які перебувають за кордоном, мають змогу продовжувати вивчати рідну мову, літературу. Наша підтримка зробила свою справу. Діти відчули, що їх не забули і вони потрібні свої Батьківщині.

Марина Ягелко, яка була однією з організаторів задуму передає найщирішу подяку від діток: “Дуже вдячна вам, директоре, бібліотекарям і діткам за підручники і книжки! Нехай Господь благословить вас”

Залишити відповідь