Виставка творчих робіт учнів Волочиського НВК з трудового навчання та мистецтва
  • Коментарі запису:1 коментар

Творчість – це світ навколо нас, це краса, що оточує людину з перших хвилин її земного буття,  хвилює і бентежить  людську душу , намагається запалити бажанням до творення чогось нового,  бо прекрасне завжди народжується в праці.  Вчителі  Верхола І.П., Альохіна А.К, Стець О.Б., Буток О.І.  на уроках трудового навчання,  технологій та мистецтва втілюють свої сміливі ідеї та задуми у життя, виготовляючи надзвичайно яскраві, цікаві та неповторні роботи. Праця серця , дитячої душі, невичерпної фантазії і, звісно,  вправних рук – саме під таким гаслами проходять  уроки з цих предметів.

З метою сприяння розвитку творчості здобувачів освіти, пошуку обдарованих дітей, стимулювання активної творчої праці вчителі намагаються прищепити   інтерес до вивчення предметів естетичного циклу своїм учням. Виставка  представляє проєктні роботи  учнів  НВК у різних тематичних техніках та мистецьких стилях.

Готуючи роботи для виставки, діти  демонструють творчу фантазію, оригінальність задуму, високий рівень виготовлених робіт.

На уроках трудового навчання та мистецтва залучаємо учнів  до проєктної діяльності як провідного засобу розвитку і навчання, формування у них здатності до самостійного навчання, оволодіння засобами сучасних технологій, умінь конструювати власний процес пізнання і на практиці реалізувати заплановане.  

Вчитель трудового навчання та технологій Верхола І.П.

Цей запис має один коментар

  1. Віта

    Які чудові і творчі діти навчаються в нашому у цьому закладі!!!!

Залишити відповідь