Екскурсія в музей випускника
  • Коментарі запису:0 Коментарів

21 вересня під час виховної години Світлана Павлівна запропонувала нам відвідати музей випускника НВК, відкриття якого відбулося нещодавно. Ми з радістю погодилися, адже усі мої однокласники захотіли побачити там знайомі обличчя.  Батьки дванадцятьох наших учнів –випускники нашого навчального закладу, 10 однокласників вже святкували випускний вечір у комплексі разом зі своїми старшими братами чи сестрами,  у двох-  тут працюють батьки, і ще двоє чули розповіді від своїх бабусів та дідусів, які працювали у школі.

Чемно розсівшись по усьому кабінету, ми почули історію нашого навчального закладу, про тих, хто був причетний до прийняття рішення про будівництво ЗОШ №6, про тих, хто будував.

Ярослав Федевич з гордістю дивився на фото бабусі Раїси Дмитрівни, яка викладала хімію та підготувала не одного переможця олімпіад. Ми захоплено дивилися на фото вчителів, які зуміли прославити наш НВК на теренах України разом зі своїми учнями.

 Ілля Олійник пишався своєю матір’ю, фото якої ми побачили  у музеї, як лауреата конкурсу Вчитель року.  Очі Влада Тімощука загорілися  любов’ю, коли ми підійшли до фото з його бабусею, яка протягом багатьох років працювали заступником директора. Ми усі гучно плескали в долоні, побачивши фотографію нашого класного керівника, Світлани Павлівни, яка теж була лауреатом вчительського конкурсу.

 Дізналися, що наші вчителі Наталія Іванівна, Олександр Григорович, Олександр Володимирович, Ольга Павлівна також є випускниками нашого закладу. Отже, ми також зможемо стати такими розумними як вони!

 Хвилиною мовчання ми вшанували пам’ять випускників закладу, які загинули під час виконання службових обов’язків в АТО. Стіна пошани, де є фото випускників, які досягли величезних успіхів у різних галузях: політики, депутати, науковці, артисти, спортсмени викликала гордість за наш заклад.

Наприкінці Світлана Павлівна показала нам фото та відео про своїх випускників 2020.

Ми зрозуміли, що і нам хочеться, щоб наші фото прикрашали стіни цього найгарнішого кабінету у школі. Ми можемо стати ким завгодно і досягти величезних успіхів у будь-яких галузях, але для цього треба багато працювати. Надіємося, що не підведемо, і НВК буде нами пишатися.

Учениця 6-А класу Бович Софія

Залишити відповідь