Ми пам’ятаємо!
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Восьмий рік в Україні йде війна. Коли вона проходить через родини наших знайомих і близьких, кожен з нас відчуває, як це страшно і невідворотно. Щаслива та родина,  якої війна не торкнулась.

Щодня ми живемо своїм життям: йдемо на роботу, в школу, ведемо дітей у дитячі садочки, святкуємо родинні свята, не задумуючись – завдяки кому ми живем спокійно. А на сході України воюють за наш спокій чиїсь діти, батьки, брати та сестри. Хтось з них, на жаль, не повертається – як наш Роман, хтось повертається, втративши здоров’я.     

Найбільше, що ми можемо зробити – це пам’ятати, бути вдячними і підтримувати їх. Для наших захисників важливо знати, що не тільки родини хвилюються за них, а й ми усі, бо наш спокій – це їх заслуга.

Учні нашої школи також долучаються до волонтерської роботи. На цей раз учні одинадцятих класів зібрали подарунки для воїнів АТО. Найактивнішу участь взяли учні та батьки 11-Б та 11-В класів. Дякуємо їм та класним керівникам цих класів за підтримку наших захисників. Дякуємо вчителю фізичного виховання Бойчуку Олегу Ігоровичу за допомогу в організації відправки посилок у зону АТО.

Класний керівник 11-А класу Чорна І.Б.

Залишити відповідь