Перший урок в 10-А
  • Коментарі запису:0 коментарів

Літо закінчилось, і сьогодні – 1 вересня. Ми чекали цього дня, але ще жодного разу свято першого дзвоника не було для нас  дистанційним. Зазвичай ми приходили на шкільне подвір’я під веселий гамір школярів, з радістю зустрічались зі своїми вчителями. Сьогодні все по іншому. Тож  тема уроку  «Ми українці – сильні і незламні!» повною мірою відображає той настрій і емоційний стан, в якому перебуває  наш народ, та потребу розуміння ситуації , в якій перебуває країна.

Ми всі сьогодні повинні відчувати гордість та приналежність до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу, і як наслідок – готовність до посильної участі у справі захисту суверенітету України та відновлення її територіальної цілісності; долучення до волонтерського руху, допомога армії; глибокої пошани до загиблих героїв і вшанування їх світлої пам’яті; поваги до Збройних сил України й усіх причетних до справи захисту нашої Вітчизни і вдячності їм; співчуття до людей, скалічених війною, до родичів тих, хто загинув на війні, тих, хто втратив житло або був змушений його покинути.

Ця війна є війною за існування не лише держави. Ми переможемо, і на нашій землі запанує мир і добробут! Слава Україні!!!

Тесля Катерина, Кравчина Нікіта учні 10-А класу

Залишити відповідь