До Дня захисту дітей
  • Коментарі запису:0 коментарів

Є маленькі люди на планеті,
Невгамовні, часом смішні, діти.
З щирими та добрими серцями,
З допитливими і чистими очима.
Вони гідні найкращої долі.
Нехай ніколи їх не спіткає горе.
Нехай діти всієї Землі сміються дзвінко.
Хай живе Всесвітній День дитини!

Кожна держава світу прагне захищати права дітей, забезпечуючи їм здорове, безпечне та гідне життя. Турбота про маленьких громадян, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією життя.
Щороку в перший день літа відзначають Міжнародний день захисту дітей. Це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. Вчителі НВК люблять, піклуються та захищають нас, учнів, 365 днів у році, а 1 червня, у День захисту дітей, ще раз сказали про це голосно.
З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, з метою створення умов для їх інтелектуального, духовного, культурного і фізичного розвитку в нашому навчально-виховному комплексі теж пройшло це прекрасне свято радості та надії.
Триста дев’яносто два учні школи були задіяні у низці святкових заходах. Двісті двадцять два учні початкової школи, а це 1-4 класи, взяли участь у танцювальному флешмобі «Щасливе дитинство», який для них було організовано на шкільному майданчику. Захід був пройнятий дитячим сміхом, веселощами і справжньою феєрією. Це буде дуже красиво.
По-справжньому дружня атмосфера, спільна ідея об’єднали майданчик для малювання, де учні п’ятих та шостих класів створювали малюнки на асфальті «Барви дитинства». Діти проявили свої творчі здібності. Юні художники висловлювали своє бачення та розуміння теми, їхня енергія і запал просто вирували. Усі були в захваті. Та найбільше вражає і захоплює при цьому дитячий невичерпний оптимізм, радість і світло. За тридцять трьох активних учасників конкурсу вболівало п’ятдесят сім учнів. Учениця 6-В класу Волосюк Дарія посіла перше місце. Гладишевська Віталіна,
учениця 6-В класу, та Гоцанюк Наталія, учениця 5-А класу, вибороли друге місце. Учениці Лавренчук Вероніка (5-В клас), Рябих Анастасія (6-Г клас) та Процюк Марія (6-А клас) зайняли відповідно третє місце.
Юнаки 7-8 класів показували свою фізичну підготовку та майстерність на міському стадіоні «Юність» у турнірі з міні-футболу. Поєдинки відбулись цікаві та напружені.  Змагання юних футболістів викликало хвилю бурхливих емоцій. Тридцять п’ять хлопців змагалися за перемогу, їх підтримувало сорок п’ять однокласників.
Весело, з  усмішками та чудовим настроєм закінчився святковий День захисту дітей.
У цей святковий день бажаємо кожній дитині безмежного щастя, доброго здоров’я, родинного затишку та тепла, і звичайно, здійснення найнеймовірніших задумів та мрій.
Дякуємо усім, хто долучився до організації та проведення цього чудового свята.

Учениця 11-А класу Шамрай Марія

Залишити відповідь