День класу 10-Б
  • Коментарі запису:0 коментарів

Минулого тижня ми святкували день класу, і це був один з найкращих днів проведених з моїми однокласниками. Ми довго готувалися до цього дня, запланували круту поїздку, багато веселощів та розваг на цілий день. За останній час, зважаючи на досить серйозні причини, ми не мали змоги провести дозвілля разом з однокласниками після уроків, тому для нас цей день був особливий.

І ось настав День класу, поїздка у Тернопіль. Вирушаючи у подорож, ми навіть не підозрювали, скільки задоволення отримаємо від неї.

Наш автобус уже чекав на нас. Поїздка була веселою, оскільки ми їхали під звуки музики українських народних пісень. Приїхавши в Тернопіль відразу  пішли в кінотеатр на перегляд анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня». Після кінотеатру ми вирішили піти покататися на ковзанах. Не дивлячись на те, що ми незграбно їздили на ковзанці, нам було весело. Добре зголоднівши, ми поїхали в «McDonald’s», де  смачно поїли та душевно поговорили на різні теми один з одним. Згодом наша подорож продовжилась набережною «файного міста Тернопіль», щоб зробити гарні фото та просто провести час разом. Вечірнє місто по-особливому красиве і атмосферне. Прогулявшись по набережній,  ми пішли до центру міста. На фотографувавшись і задоволені вирушили додому. Усі були щасливі, що ми так круто провели цей день.

Особлива подяка нашому класному керівнику Горбатюку Дмитру Олеговичу, який підтримав нас у всьому, а головне допоміг організувати нашу поїздку на вищому рівні.

Ми отримали незабутні враження і багато смішних фото, які нагадуватимуть про класно проведений час ще багато-багато років.

Люблю тебе 10-Б, ти найкращий!!!

Учениця 10-Б класу Сербіна Альона

Залишити відповідь