Зустріч випускників 2016
  • Коментарі запису:0 коментарів

Упадуть на землю роси,

зійде сонце на поріг,

дітвора дзвінкоголоса

тихо стане на поріг,

і здійсняться сни пророчі

на стежині будніх днів,

і теплом засяють очі

наших рідних вчителів.

Ще зовсім недавно цими словами сімнадцятирічні хлопці і дівчата прощалися  з рідною школою та класом, однокласниками та вчителями, прощалися зі своїм босоногим дитинством, рушаючи в доросле омріяне життя. Вже стало традицією, що у третю суботу червня, цього року це 18 червня, змужнілі та досвідчені випускники ювілейних років повертаються  на шкільний поріг , за рідні парти, щоб пригадати золоту пору навчання в НВК. Цього року це  випускники 1991, 1996, 2001, 2006, 2011 років.

Почали збір о 14.00, випускники сходилися цілими класами, поодиноко та збиралися у своїх класних кабінетах. Там відбувалися цікаві розмови, спогади, пили шампанське, фотографувалися, обіймалися з вчителями та однокласниками. Поспілкувавшись у своїх навчальних приміщеннях, винуватці свята зібралися в актовому залі закладу. Зустріч була наповнена зворушливими емоціями та легким трепетом хвилювання.   У переповненому залі помістилося близько 150 колишніх учнів, вчителі закладу, класні керівники та гості свята. Розпочалася зустріч із традиційного внесення короваю. Це випускники 1996 року, які святкували свій 20-річний ювілей, Сіньков Павло, Побережна Інна, Черкасюк Наталія, занесли та поставили  у центрі залу. Він  символізував    єдність, добробут та достаток великої шкільної родини. Ведучі свята Іщак Ігор та Ярмощук Діана оголосили перекличку. По черзі підіймалися ті, хто закінчив школу 25, 20, 15, 10 та 5 років тому.   На жаль, не всім доля дала шанс дожити до сьогоднішньої зустрічі, відходять у вічність вчителі та учні , пам’ять про них бережеться в наших серцях. Цих дорогих і шанованих людей згадали хвилиною мовчання. У наш складний час багато чоловіків за покликом серця та переконанням захищають кордони держави на Сході, серед них є і колишні учні закладу, їх також згадали, показавши їхні фотографії.

Минули роки, багато змінилося в закладі, тому всім було цікаво послухати виступ директора НВК Володимира Васильовича Ревуцького про те, що відбувалося, є зараз та планується в роботі колективу школи. Після цього на сцену актового залу піднімалися одні за одними запрошені випускники, їхні педагоги,  відповідаючи на запитання ведучих, ділилися спогадами про свої шкільні будні, цікаві випадки та несподіванки. Першими на сцену вийшли найстарші випускники, ті, хто вже досягнув кар’єрного росту, створив родини: Канюка Валентина, Кушнір Олександр, Папірна Юлія. Вони згадували своїх перших вчителів і з задоволенням ділилися своїми спогадами та висловлювали побажання. 

Кожен із класних керівників, Войціховська Галина Василівна, Верхола Ірина Петрівна, Левчук Вікторія Аркадіївна, Старинська Світлана Павлівна, Ревуцька Марія Юхимівна, Скакун Людмила Дмитрівна, Федевич Раїса Дмитрівна, Мариняк Людмила Борисівна з теплотою та любов’ю згадували ті роки,  і  випускники натомість відповідали їм взаємністю. Адже в школі всі вчилися долати труднощі, переборювали страхи, вчилися перемагати та ставати успішними, отримували такі потрібні знання та навички для здійснення мрій. Вчителі були і залишаються вірними та надійними друзями, порадниками, а часом і мамами. Тому і не вщухали слова подяки всім, хто навчав, виховував, організовував шкільні будні та свята.

Про свої здобутки поділилися наймолодші, ті, хто ще складає державні іспити та лише починає будувати кар’єру. Хлонь Марія, студентка Київського національного університету ім. Т.Шевченка, вперше після випуску переступила поріг школи, тому говорила дуже схвильовано і дякувала усім вчителям. Заганяч Анастія, яка закінчила Хмельницький університет управління та права з Червоним дипломом, вказала, що саме навчання у профільному економічному класі вплинуло на вибір подальшої професії. А її знання були більш ніж достатніми для навчання у ВУЗі, вона не поступалася випускникам Хмельницьких шкіл.

До слова, ведучі Кушнір Андрій та Миколюк Діана, запросили випускників 2001 року Олійник Ольгу, яка працює фінансовим контролером у «Холдінг медіо», Вознюк Анну, яка є керівником танцювального центру «Браво» та Струк Наталію, яка працює журналістом та ведучою на телеканалі «ZIK». Дівчата відзначили, що основними якостями нашого НВК є дисциплінованість, професійність та престижність, що і допомогло їм у досягненні поставленої мети.

Випускники 2001 року Шкамерда Катерина, яка працює помічником заступника Голови окружного адміністративного суду міста Києва,  Нагурна Тетяна, яка стала вільним дизайнером,  Вишинська Вікторія, яка працює продавцем та виховує двох дітей розповіли про сходинки свого  професійного становлення та роль школи в цьому. Присутні мали змогу подивитися відеозвернення Голобродського Ігоря, який зараз мешкає у США.

Настав час запросити на сцену випускників 1996 року Побережну Інну, Голобродську Аллу та Черкасюк Наталію. Вони поділилися своїми міркуваннями, як досягти успіху у кар’єрі та вихованні дітей.

Останніми виходили на сцену знов-таки найстарші, Ковальчук Людмила, яка у 2009 році захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності молекулярна біологія, а сьогодні працює в інституті молекулярної біології та генетики НАН України на посаді старшого наукового співробітника, Лабазюк Петро, Генеральний директор ПП «Аграрна компанія 2004 року», Голова Ради директорів Групи компанії VITAGRO, депутата Волочиської районної ради,  батька трьох дітей та Суховецька Лариса, мати трьох дітей. Вони поділилися таємницями свого успіху. Крім того, на сцені їх супроводжували їхні діти, учні НВК.

Щороку на зміну випускникам приходять першокласники. Сьогодні у школі налічується десятки династій учнів нашої школи, це є знаком високої довіри для педагогів та адміністрації. Ведучі попросили піднятися тих, у кого в школі навчалися або навчаються діти і піднялася чимала частина присутніх, зал зустрів гучними оплесками патріотів закладу.

Наприкінці випускники роздали запашний коровай та заспівали Гімн випускників Волочиського НВК

Атмосферу свята доповнювали художні номери вокальної студії « Барвограй», учасників пісенного конкурсу « Водограй» та талановитих танцюристів-учнів закладу.  Потім ведучі запросили усіх на шкільне подвір’я, щоб зробити пам’ятні фото. А випускники 1996 року за традицією висадили дерева біля школи, випускники 1991 установили лавки. Ця дизайнерська річ вже встановлена на території, усі залюбки можуть любуватися такою красою.

Наші випускники традиційно не йдуть на зустріч з пустими руками. Вони намагаються підтримати свій навчальний заклад,  висловити подяку. Отже, і цього року не обійшлося без традиційних подарунків, але були і сюрпризи. Шкамерда Катерина вручила директору сучасний ноутбук, учні 11- А та 11-Г 2006 року випуску (класні керівники Ревуцька М.Ю. та Скакун Л.Д.) презентували  лавочки, які невдовзі будуть встановлені на території комплексу.

Свято добігло свого кінця. Всі розійшлися поспілкуватися тісніше у своїх колективах. Кожен присутній поніс із собою окраєць короваю, спогади, приємні емоції, тепло родинного відчуття, надію на краще, впевненості у перемозі справедливості та добра. До нових зустрічей, дорогі випускники! Бережіть себе! Повертайтесь на шкільний поріг: Вас тут завжди чекають.

Юний журналіст Сірський Святослав

Залишити відповідь