Зустріч випускників
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Цей вечір зустрічі дарує нам надію
І сподівання щирі нам усім,
Що ми є дружною єдиною сім’єю,
Бо школа наша – це наш другий дім.

Хтось сказав: “Якщо в календарі немає святкової дати, то потрібно придумати маленьке свято і відзначити його”.

Третя субота червня не відзначена в календарі. Але кожного року Волочиський НВК радо відчиняє свої двері для зустрічі випускників. Це зустріч з дитинством і з юністю. Це приємні спогади про школу, вчителів, однокласників.  Для кожного це – довгоочікуване свято.

Хтось зовсім недавно залишив улюблену парту, а для когось вже  тридцять років тому пролунав останній дзвінок, та усіх об’єднують вчителі,  незабутні уроки, шалені перерви, веселі концерти, цікаві екскурсії, які залишаться в пам’яті назавжди.

Не винятком став і цей рік, коли школа святкує своє тридцятиріччя. Зібрати випускників кількох поколінь і поспілкуватися з ними – ось така мета зібрання. Адміністрація та вчителі нашої школи вирішили, що карантин – не привід скасовувати свято зустрічі випускників. І тому вони відбулися дистанційно. Випускники усіх років, починаючи з 1990 і по 2019, отримали посилання на відеозустріч у Meet. І протягом кількох днів, з 18.06 по 21.06, пройшли дистанційні  зустрічі. Так цікаво: хтось проживає в Америці, зовсім на іншому  континенті, хтось у Європі, хтось  у Києві, але всі бажаючі мали можливість поспілкуватись з однокласниками, класними керівниками, вчителями-предметниками. Шквал позитивних емоцій, спогади вирували протягом цих декількох днів.

Цікаво дізнатися, що за тридцять років наш заклад випустив у життя 86 класів. Історія школи – це її неповторні, дивовижні, яскраві випуски різних років.

Щороку навчально-виховний комплекс оновлюється, збагачується новими досягненнями, талантами. Порівняно з попередніми роками наш заклад надзвичайно зріс, змінився і приємно вразив випускників. Тому відеоролик про сучасний Волочиський НВК випускники переглянули  з великим задоволенням. Сподіваємося, що він викликам у випускників приємні враження, здивування,  захоплення, а можливо, і ностальгію.

Зустріч із дитинством – це завжди свято. Шкільні роки – найщасливіша пора у нашому житті. Ми так поспішаємо стати дорослими, що інколи не помічаємо цього. Зустрівшись через роки,  розуміємо цінність  друзів дитинства, вчительських уроків та тих неповторних моментів, що поєднували. Таке свято зближує, єднає, вчить життєвої мудрості, додає сили йти вперед.

Наші вчителі поділилися зі мною враженнями від дистанційного спілкування зі своїми випускниками.

Маньковська О.В. Волочиський НВК    гостинно відчинив двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір-зустріч. Цьогоріч  ми завчасно готувались до зустрічі з усіма випускниками в 30 – річний ювілей закладу, але карантин  завадив організувати зібрання у стінах альма-матері.  Та   знову в нагоді стали сучасні інформаційні технології.   Оргкомітет запропонував організувати онлайн – зустрічі через додаток  Google meet.  Ніщо не стане йому на заваді:  ні пронизливий   вітер,  ні спека, ні  відстань, ні поїздка у поїзді, ні риболовля. 

Випуск 1990 року. Це найстарші. Це ті, хто першими закінчив наш заклад, тоді ще загальноосвітню школу №6. На зустріч зібралося 10 випускників. На зустріч запросили Голобродську Г.С. Спілкування почали хвилиною мовчання. Згадали тих вчителів, хто відійшов у вічність.  

Дуже раді, що навчалися саме в цій школі. Згадували й те, що їм довіряли, бо самі готували тематичні вечори, новорічні свята. Завдячують директору Ревуцькому В.В. за демократичний підхід до їхніх ініціатив.

Незважаючи на те, що у нашій школі навчалися лише один рік, до сьогоднішнього дня підтримують тісний зв’язок із НВК, бо є нашими першими випускниками та й діти їхні теж навчаються у нашому закладі. Зустріч була надзвичайно теплою, дружною, позитивною.

Голобродська Г.С. Стежки – дороги злилися сьогодні в одну-єдину, яка повернула випускників в дитячо-юнацькі роки, привівши  до рідного НВК. Враження від зустрічі гарні, приємні. Наша школа прогресує. Пишаюся, що наші випускники знайшли своє місце в житті, стали хорошими спеціалістами і гарними людьми.

Отож,  випускники 2005 року 11-В класу хіміко – біологічного профілю навчання  зібрались біля екранів моніторів, смартфонів, щоб у затишній атмосфері   зустрітись і поринути   спогадами у шкільні роки, ще раз і раз мати нагоду подякувати своїм вчителям, поцікавитись справами та досягненнями однокласників, бо ж розкинуло їх життя по світу.  15 років  тому пролунав останній дзвінок для моїх випускників, таких різних,  та  об’єднують їх вчителі,  незабутні уроки, шалені перерви, веселі концерти,  заходи, цікаві екскурсії, які залишаться в пам’яті назавжди. Дуже сподобалось відео, тішить те, що школа «росте», видно що колектив старається для діток, нове обладнання, техніка. «Школа як завжди тримає марку!!!»- це про фільм висловився Щепановський Юра. Теплі усмішки,  жарти, блиск в очах колишніх учнів – все це  додавало емоцій, радості під час спілкування.

Я ж радію їх зростанню. Вони, безумовно, подорослішали, юнаки змужніли,  дівчата розквітли, у розмові вони  стали серйознішими, уважнішими, дякують раз за разом  вчителям. Радіють  успіхам однокласників  і хочуть  все знати про них і розповісти все  про себе, свої родини, діточок.

За вікном гроза, а у нас сонячно, радісно,  а попереду – нові плани, мрії, нова зустріч!!!!

Старинська С.П. Зустріч випускників – один із найприємніших моментів у роботі вчителя. Але зустрічі онлайн – це було несподівано і сміливо запропонувати такий формат. Саме на трьох таких зустрічах я була присутня 20-21 червня 2020 року.

Позитивні емоції просто вирують.  Випускники різного віку 2002, 2004  та 2011 року. Усі гарні, молоді, успішні люди. Окремих не бачила з випускних вечорів. А тут чудова нагода. Не потрібно їхати кудись, особливо під час карантину. Потрібно було лише ввімкнути телефон – і приєднатися. Приємно, що стільки випускників відгукнулося. Говорили багато, спішили поділитися змінами в житті: хтось змінив країну, хтось роботу, хтось став багатодітним батьком. Але усі об’єдналися в одному: раді бачити своїх однокласників, вчителів.

Усі, без винятку, з щемливою теплотою згадували шкільні роки, уроки, вчителів, виховні заходи. Дякували за знання, за виховання, за те, що ми, вчителі, робили їхнє дитинство щасливим. Я розумію, що говорять вони щиро, від душі, бо усе велике бачиться здалеку. А у них вже є життєвий досвід, їм можна вірити. І я вірю в наших учнів, вони не підведуть!!!

Поляк О.С. Сьогодні мені пощастило бути координатором зустрічі випускників 2006 року. Проходила вона на платформі комплексу G Suite for Education через додаток Meet. Зустріч тривала 2 години, тому що випускники та їхній класний керівник Лисюк Ольга Петрівна не могли розпрощатися. Вони жартували, згадували шкільні роки, а також привітали цьогорічних випускників та рідний Волочиський НВК з 30- ти річчям! Дуже цікаво було з моєї сторони спостерігати за дорослими людьми, яких життя віднесло в різні куточки світу, але завдяки сучасним технологіям, яким слідує наш заклад, вони відчули себе на мить школярами, адже погуляли віртуально сучасним закладом освіти високого рівня, в який обіцяли повернутися за руку зі своїми дітьми.

Альохіна А.К. Враження випускників 1991 року 11-А класу. Школа розквітла, зачаровані коридори манять поринути у чудові шкільні роки. Удосконалені кабінети і  оздоровчий басейн не залишать байдужим нікого. Згадуєш приємні враження, кумедні витівки, слушні зауваження вчителів і поринаєш у приємні спогади. Але час біжить, ось зовсім недавно пролунав останній дзвінок 29 років тому а здається що не давно. Любили і любимо свій чудовий заклад, діти наші теж навчаються там. Закладу зичимо процвітати успішними учнями, адміністрації не зупинятись на досягнутому, а вчителям бути здоровими і цікаво продовжувати виконувати не легку працю. Усім миру, здоров’я, натхнення до праці. З любов’ю учні шанованої Федевич Раїси Дмитрівни.

Молотай Ю.Г. Життєві стежки розвели багатьох далеко від рідних домівок, від тих доріжок, якими бігли колись до школи. Але у кожному з нас живе пам’ять про шкільне безтурботне життя. Все змінюється. Люди приходять і йдуть, але в пам’яті залишається тільки хороше. І велика частина цього прекрасного минулого пов’язана у нас зі школою.

Зустріч з випускниками 2007 та 2014 років. Говорили про все: про шкільні роки, екскурсії, туристичні походи з ночівлями, про Дні класу, пісенний конкурс «Водограй», новорічні свята, про сьогодення, про роботу та сім’ю, про здобутки та успіхи. Переглядали шкільні фотографії.

Надзвичайно приємно знати, що діти, яких ти навчав та виховував, стали гарними людьми.

Яцина І.Г. Зустріч із випускниками цього року пройшла для мене, так як і для всіх, напевно, незвично. Ще ніколи наш заклад не організовував такі масові зустрічі випускників у режимі он-лайн. Хвилювання були неабиякі, але результат виявився неймовірний. Зворушливі моменти, теплі слова, радісні обличчя, шкільні витівки та смішні історії з життя класу. І все це супроводжувалося дитячими фото, відео. Сльози радості були на обличчях і у моїх випускників, і у мене як класного керівника,  вчителя-предметника. Щирі зізнання та слова подяки лунали з кожних уст. Надіємося, що ситуація у нашій країні зміниться на краще, і ми зможемо наступного разу побачитися віч-на-віч та  пліч-о-пліч. Але зустрічі з випускниками у  meet залишаться у наших спогадах надовго.

Бурова О.І. 11-Б 2010 року випуску. Сучасні технології відкривають нові можливості, і тепер ніякі віруси, відстані, кордони не стануть на заваді, якщо є тепло у серці та бажання побачитись, сказати один одному теплі слова. Волочиський НВК завжди радий своїм випускникам!

Чорна І.Б. 21.06 відбулась зустріч випускників 2004  року. Присутніх було 7 випускників, переважно ті, що не змогли приїхати минулого року. З вчителів – я і Старинська.  Всі задоволені. Розмовляли довго. Надсилаю враження дітей. Павло Єрьоменко, який після закінчення школи поїхав у Польщу, там навчався, одружився і живе. Дуже дякую за таку зустріч, у моєму випадку вирватись на  зустріч стаціонарно практично неможливо. А так в будь-який момент. Передавайте привіт директору і Галині Петрівні, надіюсь почути і побачити її на наступній зустрічі. Валя Вуйцік. Я рада, що хоч нас так мало, але все ж таки вийшло в такому форматі зустрітись. Пашку за 15 років круто було бачити)) Будьте здорові!

Олійник І.П. Ось і відбулась довгождана зустріч. Стільки позитивних і водночас хвилюючих переживань. Приємні враження, емоції, жарти, спогади, розмови, сподівання на нові зустрічі. Дякую всім, мої любі 11-Д, 2003 р. хто зміг бути і дякую тим, хто не зміг, але ви ми подумки були з вами, всіх вас згадували і шкодували, що ви не поряд. Сподіваємось, що наступного разу наше коло друзів-однокласників буде численнішим. До нових зустрічей!!! Всіх вас люблю!!!

Тернавська І.В. Була координатором  випускників 2009 року, які  запросили до спілкування Мельник Л.С., свого класного керівника. Людмилі Сергіївні було приємно побачити своїх учнів, дізнатися, як склалося їхнє життя, кар’єра, побачити, як змінились за ці роки її вихованці. Почула приємні слова вдячності за ті знання, які вони отримали у стінах рідної школи.

Тернавська І.В. мала нагоду поспілкуватись з випускниками 2012 та 2019 років. Надзвичайно було приємно було почути від Паламара Артема (проживає у Філадельфії) те, що  перейшов до нашого закладу лише у десятому класі, а це потрібно було зробити набагато раніше, ще у 5-му.  Федоркова Катя (навчається у Львівському медінституті) зауважила, що наш заклад дає сильні знання. Вона не відчуває різниці між собою та тими, хто здобув загальну освіту у Львівських школах. Зі своїми учнями-випускниками зустрілися Гуменюк А.В., Бойчук О.І., Чорна І.Б.,  Маньковська О.В., Гуляк Т.П., Молотай Ю.Г.

З далекої Америки Ткачук С.В. «А що це за зустріч буде, коли ми не зберемося в рідних стінах НВК, не пройдемо знайомими коридорами, не зайдемо в рідні класи, не сядемо  за парти», – довелося почути до зустрічі, я думаю, не тільки мені. Але одразу ж після перших хвилин спілкування учасники зустрічей змінювали свою думку. Маса емоцій, вражень! Позитивні і не дуже спогади зі шкільного життя! Подяки вчителям за одержані знання, адміністрації комплексу за організацію зустрічі звучали з уст випускників 11-Б (2007 р.) і 11-А (2014р.). Я вдячна адміністрації НВК за організацію зустрічі, випускникам за увагу, тепло, позитивні емоції!

Андрушкевич Б.П. Випускники 1999 року, клас з поглибленим вивченням англійської мови.  Минулого року була ювілейна зустріч – 20 років. Дистанційно зустрілося п’ятеро випувкників. Задоволені, що школа їх пам’ятає, із приємністю згадували шкільні роки. Вдячні вчителям за знання, які їм дали, бо під час навчання були на рівні із київськими студентами. Згодилися знання англійської мови. Принцевський Радіон виходив на зустріч із Лондона. Інна Кучер живе у Польщі. Поки не вивчила польську, то спілкувалася англійською. Іра Шевчук проживає у Швеції. На початках теж розмовляла англійською. Божик Анатолій живе і працює у Києві. Переконаний, хто знає англійську мову, той може знайти роботу на рівень вищу. Лариса Побережник не забула шкільну програму і допомагає своїм дітям. Щиро дякували першій вчительці Сіньковій О.В. та Гуляк Т.П. які вийшли з ними на зв’язок.

Лубкович В.В. зустрічалася з випускниками 2000, 2004 та 2008 років. Було дуже приємно спілкуватися, жартували, згадували шкільні роки, сміялися. Дистанційні зустрічі – це хороша задумка, бо  багато випускників живе і працює за кордоном, тому для них це можливість зустрітись, побачитись, поговорити.

Герасім’юк Л.Ф. 21 червня о 16 годині відбулася  онлайн-зустріч випускників 11-Б класу 2007 року    випуску. Америку, Англію, Емірати, Бердянськ, Тернопіль, Хмельницький, Волочиськ об’єднала ця  зустріч. Більше  трьох  годин згадували  минуле,  розказували про  свої  сьогоднішні  успіхи, ділилися  мріями  на  майбутнє наші випускники.  Класний  керівник Ткачук С.В.,  перша  вчителька  Закордонець  Л.В. повернули їх в  шкільні роки  і щиро раділи їхнім успіхам. Слова подяки   всім  вчителям НВК  звучали  від  кожного  випускника. Адже  за 13 років   після школи  вони  реально  оцінили   те, що  дала  їм рідна  школа. Вони  гордяться  тим, що  навчалися  саме тут. Привітання  НВК   з 30-річчям  закінчили так: «Дітей навчай і ще краще процвітай, наш рідний  НВК».

Закордонець  Л.В. Зустріч  онлайн  – це вперше, але цікаво. Дякую тим, хто організував  цю зустріч, і дітям, які не забули своїх вчителів, школу. Будучи в різних куточках Землі, ми зустрілися, поговорили, згадали наше шкільне життя. Я дуже рада, що діти гордяться тим, що навчалися в НВК і не забувають своїх вчителів.

Сінькова О.П. Надзвичайно приємно мати чудову нагоду зустрічі  з учнем мого самого першого класу, якого я навчала 30 років тому – Принцевським Радіоном. На даний час він проживає в Лондоні. Хоча нас розділяє відстань більше 1000 км, але ми мали можливість вільно спілкуватись та бачити один одного в meet. Приємно чути про досягнення Радіона – це робота у корпорації Walt Disney та в особистому житті. При нагоді хочу побажати усім випускникам:

Хай радість вам життя дарує, щоб посміхались ви весь час,

Любов і злагода панує

Й достаток повниться щораз.

Щоб ви добра мали багато,

А доля квіток наче сад

І щоб на вас із неба падав лише щасливий зорепад.

Випускниця 11А класу, 2014 р., Гудима Юлія. У суботу, 20 червня, я була присутня на зустрічі випускників 11А класу 2014 року випуску. Онлайн-зустріч стала для мене новим  цікавим та незвичним досвідом у спілкуванні з однокласниками. Була рада побачити свого класного керівника Світлану Василівну  та однокласників, шкода що не всі змогли приєднатись до онлайн-зустрічі. Сподіваюсь надалі зустрічатись нашою дружньою, класною родиною. Бажаю усім вчителям, учням закладу та випускникам міцного здоров’я, удачі та життєвих гараздів.

Зустрічі пройшли у надзвичайно теплій атмосфері. Роки летять, та  НВК пам’ятає всіх своїх дітей. Двері школи завжди відчинені для вас, наші випускники, адже «колишніх» учнів не буває.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до організації зустрічі. Великій шкільній родині тепла, затишку, спокою та миру. До наступних зустрічей!

                                                            Учениця 10-А класу Колосінська Дарія

Залишити відповідь