4-А на зв’язку у Google MEET!
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Ми, батьки учениці 4 А класу Бович Софійки, підтримуємо нововведення проведення онлайн уроків на базі платформи G Suite Волочиського НВК в додатку Google Meet.

Після введення карантинних заходів, дитині складно було ввійти  в навчальний процес, оскільки месенджер Viber, за допомогою якого,  задавали уроки не давав можливості сконцентруватися над уроками, не було спілкування з іншими учнями та дітки не бачили один одного, не було як пояснити ту чи іншу тему.  Дитині важко було працювати самій, бо ми були на роботі, та не могли їй вчасно всього пояснити. Тому завдання виконувалися з деяким запізненням.

Проте, 14 квітня за допомогою роз’яснень класного керівника Любові Федорівни ми успішно зареєструвалися в платформі та очікували запрошення на онлайн урок.

В середу, 15 квітня разом іншими учнями Софійка вперше з початку карантину змогла поспілкуватися з однокласниками, побачити їх та класного керівника. ЇЇ радості не було меж, тому що сподобався формат уроку, а також вона ще заробила з української літератури 12 балів.

Вважаємо, що на даний час це найкращий альтернативний варіант навчання, який дозволить підтримати високий рівень знань в наших школярів.

Бович С.

Залишити відповідь