13 березня по всій Україні через пандемію розпочався карантин. Через ці події навчання призупинили на 2 тижні. Спочаткууроки проходили у вайбері, але це не досить зручно для дистанційного навчання. Було важко для всіх: як і для учнів, так і для вчителів.У школі ми не на усіх предметах користувались технікою, а зараз це невід’ємна частина нашого навчання вдома.Звичайно, об’єм роботи унас значно відрізняється від шкільного і часу витрачаємо більше, адже для того, щоб розібрати самому якусь нову тему, потрібний додатковий час.Вчителі допомагають усім, чим можуть. Тому через це ми перейшли у “клас- рум”.Але пізніше директор нашої школи Ревуцький В.В. придбав освітню платформу для дистанційного навчання для учнів та вчителів. Тому навчатися стало набагато легше. Вже тиждень як вчителі з учнями спілкуються через “Меет” за допомогою камери. Це набагато краще, адже ти можеш обговорити ту чи іншу тему з вчителем.
Тому четвертого травня у нас відбувся відкритий урок з української літератури, який було проведено дистанційно за допомогою програми “Меет”. Вчитель через «Календар» створив відеозустріч і надіслав нам запрошення на пошту. У класрум перейшли за посиланням. Учні підключилися досить швидко, і ми розпочали наш урок. Нам було досить зручно працювати,адже всю інформацію нам транслювала наша вчителька Юлія Григорівна. Кожен учень нашого класу підготував певну інформацію для уроку. Вчителька демонструвала цікаву презентацію з доступною і короткою інформацією, яка стосується теми уроку. Відбувся діалог між учнями та вчителем. Якщо у нас виникали якісь запитання,учитель нам охоче відповідав. Такий спосіб навчання, звичайно ж, є незвичний,але ми завжди раді навчатися чомусь новому. Такий спосіб навчання допомагає нам краще зрозуміти матеріали уроків.
Я поцікавилась у своїх однокласників, як вони сприйняли навчання через «Меет». Ось їхнє бачення.
Божик Денис. «Мені сподобався онлайнурок. Було цікаво слухати вчителя. Юлія Григорівна все розповіла доступно та зрозуміло. Розібрала тему, показала все у презентації, спитала думку кожного».
Федорков Костянтин. «На мою думку, дистанційне навчання – дуже корисна річ. Багато дітей мріють про навчання вдома, щоб більше часу залишалося для розваг. У ситуації, яка склалася у світі, це дуже гарна нагода спробувати такий спосіб навчання.
У нашому класі вчителі також проводять уроки дистанційно, нещодавно навіть було проведено відкритий урок з української літератури. Нам усім дуже сподобалося, адже опрацьовувати цей матеріал власноруч надто важко. Я з легкістю освоїв нову тему, тому що нам показали презентацію, відео та багато цікавого».
ВанянФрасита.«Мені дуже сподобався відкритий онлайн урок, який відбувся у понеділок. Для нас – це нова практика та досвід у нашому навчанні. Як для мене,то я приємно вражена відкритим уроком, тому що для нас це як виклик, показує нашу ефективність та вміння працювати на сучасних онлайн-платформах. Також вчитель для нас підготувала цікаву презентацію і зрозуміло пояснили тему уроку».
Скольська Аліна. «Карантин кардинально змінив наше життя. Учням і вчителям довелось перейти на дистанційне навчання. На мою думку, зважаючи на складну ситуацію в країні, це рішення є правильним. Нещодавно у нас відбувся відкритий урок з української літератури. Спочатку було трохи незвично звикнути до такого формату проведення уроків, але згодом мені сподобалось. Завдяки їм я краще почала сприймати та розуміти новий матеріал».
Учениця 10-А класу Шамрай Марія