Онлайн урок англійської мови в 11-В класі
  • Коментарі запису:0 Коментарів

29 квітня 2020 р. провели урок англійської мови в 11-В класі. Урок з теми «Культура харчування» мав на меті розвиток мовлєннєвої компетенції аудіювання в учнів, для чого надзвичайно важливим в умовах карантину є проведення уроків з використанням технологій відеозв’язку.

Учні 11-В діляться враженнями від дистанційного навчання:

“Цей рік став для нас як для одинадцятикласників досить важким, тому що ми зіткнулися з такою проблемою, як вірус ковід. Внаслідок цього ми залишили наш звичайний спосіб життя, шкільні уроки, і були змушені перейти на дистанційне навчання. Зізнатись відверто, для нас це стало новинкою. Ми ніколи не  мали справи з такою формою навчання. Спершу нам було незвично і страшно. Наші вчителі розуміли нас ,пішли нам на зустріч і намагалися як найдоступніше подати інформацію. Сьогодні ми зв’язуємося із учителем через відеозв’язок в додатку google meet i він пояснює нову тему. Оскільки в майбутньому я планую вступати до університету і мені потрібно здавати ЗНО, то такі уроки є досить корисними, бо тут я краще розумію тему заняття.

Хочу окремо відзначити дистанційне навчання з англійської мови. 29 квітня у нас відбувся урок в режимі онлайн відеозв’язку.  Вчителька нас ознайомила з новими словами і ми  приступили до роботи: слухали аудіювання і розв’язували тестові завдання в googleclassroom. Я вважаю, що таке навчання досить зручне, тому що ми можемо спілкуватися із вчителем, ставити запитання ,а сам вчитель може виправити наші помилки і допомогти з розв’язанням завдань”

Діана Гарник

“Після введення карантину ми з однокласниками дуже хвилювались за те, щоб добре підготуватись до ЗНО та добре закінчити школу, вступити до вищого навчального закладу. Коли ми дізнались, що наша школа ввела дистанційну форму навчання, ми неабияк втішилися, адже отримали повний доступ до усіх знань та матеріалів.

Так як я обрала англійську мову третім предметом для здачі ЗНО, то для мене була важлива підтримка та консультація вчителя саме англійської мови. Після проведення уроку у відеозв’язку зі своїми однокласниками та вчителем, я зрозуміла, наскільки круто, що ми маємо можливість спілкуватися й далі, виконувати цікаві вправи та навіть проводити аудіювання в онлайн режимі. Такі уроки є не менш цікавими і я зрадістю їх відвідую”

Катерина Піневська

“Дистанційне навчання – це хоч і важко, але дуже цікаво. Для випускників 9 та 11 класів у період карантину це можливість бачитись та пізнати щось нове… та завдяки нашій навчальній платформі ми маємо можливість не пропускати навчання. І якщо не встигаєш зробити якесь завдання, то його можна здати до кінця навчального дня. А ось такі уроки англійської мови дають можливість краще розуміти матеріал, тому що через додаток Meet ми маємо змогу переглядати відео, прослуховувати аудіо-уроки та переглядати презентації.

Альона Ковальчук

Інструменти Gsuiteдля освітидали змогу вчителям та учням нашого навчального закладу повноцінно продовжити навчання в дистанційному режимі. Для викладання предмету англійська мова, а тим паче на період карантину, сучасні комп’ютерні технології є надзвичайно важливими, тому що учні, вивчаючи іноземну мову, неодмінно мають сприймати її на слух. Переконана, що всі щоденні зусилля адміністрації та вчителів закладу сприятимуть кращому засвоєнню знань учнями та,у результаті, кращим досягненням у навчанні.

Вчитель англійської мови Бажанова Т. М.

Залишити відповідь