Знання – це скарб, а вміння вчитись – ключ до нього
  • Коментарі запису:0 коментарів

Після літніх канікул ми усі з нетерпінням очікували 1 вересня, коли нарешті зустрінемось з друзями, вчителями, сядемо за парти, отримаємо нові підручники, заведемо новенькі зошити. І цей день настав, ось ми тут , в новому класі, в своєму рідному НВК. Після довгих канікул багато однокласників змінилось , підросло, ми усі стали старші і були дуже раді бачити нашого класного керівника Анжелу Костянтинівну.

Уже на другому тижні навчання класний керівник проводив нам урок – виховну годину на тему: “Знання – це скарб, а вміння вчитись – ключ до нього”. Ми дізнались багато нового і цікавого про школу і навчання в цілому. Анжела Костянтинівна розповідала про стародавню школу, хто був першим учителем, хто написав першу енциклопедію, що знання можна черпати з книг, радіо, телебачення, преси і,навіть, інтернет-ресурсів.

6-А клас

Потім ми усі в класі почали робити висновки: “Для чого ж нам вчитись?”

Софійка сказала:” Для того, щоб бути розумною”, Настя Лука відповіла: ”Щоб в майбутньому отримати хорошу професію”, Ілля Рачок доповнював:” Щоб бути впевненим в спілкуванні, розширювати кругозір”.

І набути всі знання, корисні звички, хорошу поведінку дає можливість школа. Особисто, я вважаю, найкращі можливості для навчання дає наш навчально-виховний комплекс. В школі працюють дуже кваліфіковані вчителі, які цікаво викладають предмети, є комп’ютерні класи з хорошою технікою, величезний спортзал, спеціалізовані кабінети з різних предметів, а найбільша радість для всіх – це басейн. Я дуже люблю уроки плавання!

Отже, вкінці уроку ми підвели підсумки і переконались в тому, що діти повинні вчитись, здобувати освіту, щоб досягти успіху, стати хорошими спеціалістами, приносити користь і розвивати нашу країну, тоді наша Україна стане багатою і процвітаючою. Усі ці можливості дає нам  навчальний комплекс і ми повинні використовувати їх повною мірою.

Учениця 6-А класу Любар Христина

Залишити відповідь