Кожна дитина талановита, головне – допомогти їй знайти себе…
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Україна – країна, що славиться своїм талановитим народом, своїми неймовірно обдарованими дітьми – майбутнім нашої нації, які, хоч і попри свій юний вік, живуть і творять нове мистецтво слова, музики чи пера. Талант не вибирають, це вроджене вміння творити, виявляючи певні творчі та індивідуальні здібності.

Особливо талановитим українським містом є Волочиськ, де проживають хоч і юні, проте обдаровані громадяни. Осередок зародження таких талантів – школа, де учні творять та розвивають свої різнобічні здібності. Так, одним із таких обдарованих дітей є Лавренчук Назар — учень 5 класу НВК. На його прикладі ми бачимо, що дитина з особливими потребами теж може розвивати свій талант, тобто, усі можуть творити, незалежно ні від чого.

У цієї талановитої дитини написано 6 віршів. Здібності до такого написання з`явились вже в 9 років. Серед перших поезій такі: ”Зелена травичка”, ”Мамо моя дорога”, ”Зима”, ”Дивний ліс”, ”Ведмеді”.

Попри юний вік Назар уже розуміє, що таке війна. За його словами – це страшне лихо, через яке люди проливають свою кров. Він молиться і низько вклоняється тим героям, які віддали своє життя за свою Батьківщину. Про це свідчить його патріотичний вірш ”На Сході кулі пролітають.”

 На Сході кулі пролітають,

 солдати відбивають бій

 і без зупину захищають

 нашу Вкраїну день і ніч.

 Ми хочемо, щоб в кожній хаті

 було і щастя, й сміх дитячий,

 щоб не було війни страшної,

 жили всі в мирі і любові.

 Низький уклін отим солдатам,

 що захищають Схід і Захід,

 а також вдячність віддаєм

 ”Небесній Сотні”- мій уклін!

         Творчість не має меж. Ми розуміємо, що Україна не просто «має талант», а що цей величезний талант мають ось такі ще маленькі, але вже громадяни нашої країни, які своїм патріотизмом можуть бути прикладом для дорослих українців.

Виконали учениці 8-А класу: Сидорчук Б., Павлюк С.

Залишити відповідь