Журі визначило кращих вболівальників
  • Коментарі запису:0 коментарів

Дякуємо усім вболівальникам за бажання підтримати учасників фіналів конкурсу.  Відповідно до положення в  рамках фестивалю  «Водограй» 13.03. 2021 відбувся  конкурс вболівальників у двох номінаціях: «Кращий коментар в підтримку учасника» (індивідуальна участь), «Найактивніший колектив вболівальників». Журі завершило роботу і хоче познайомити вас з результатами.

   Всього за час голосування 13.03.21 отримано  475 коментарів в підтримку солістів та вокальних колективів.  68 респондентів електронного голосування вболівали за солістів 1-4 класів, а за вокальні колективи в цій категорії ще 136 глядачів. Більш активними були учні 5-11 класів. Вони в підтримку солістів відправили 177  коментарів, а в підтримку  вокальних груп зробили ще 94 дописи.

   У ваших зверненнях  відчувались щирість та  прихильність  до учасників конкурсу, вдячність за їх  талановиті виступи. 

   Гарний приклад учням подавали і класні керівники, і батьки, члени родин учасників, які також залишали свої оригінальні  коментарі та ще й віршовані.

   Отож, дякуємо усій спільноті НВК, яка  в такий спосіб  продемонструвала  чуйність, толерантність, товариськість, повагу до особистості учасників конкурсу.

Журі визначило кращих вболівальників:

Номінація «Найактивніший колектив вболівальників»

КатегоріяНайактивніший колективМісцеНагорода
  1-2 класиКолектив 1-б класу1 місцеПремія, сертифікат «Let’splay»
Колектив 2-б  класу2 місцеПодяка НВК
3-4 класиКолектив 3-в класу1 місцеПремія, сертифікат «Let’splay»
Колектив 4-б класу2 місцеПодяка НВК
  5-8 класиКолектив 8-а класу1 місцеПремія, сертифікат «Let’splay»
Колектив 8- г  класу2 місцеПодяка НВК
9-11 класиКолектив 11-в класу1 місцеПремія, сертифікат «Let’splay»

Усім вболівальникам  бажаю нових кумирів з талановитої учнівської родини комплексу, навчитися радіти за себе і за своїх друзів! Шлю вам найкращі побажання, творчого натхнення та відкриття нових юних талантів  фестивалю – конкурсу «Водограй».Здоров’я, миру, затишку, гараздів, вам і  вашим родинам!

 Голова оргкомітету конкурсу, голова журі конкурсу заступник директора з виховної роботи Маньковська О.В.

Залишити відповідь