З Україною в серці
  • Коментарі запису:0 коментарів

У важкі для країни дні, кожен допомагає нашим захисникам та захисницям, як може. В багатьох містах України проходять благодійні концерти на підтримку Збройних Сил України.

Учні та вчителі нашого навчального закладу також не залишаються осторонь, своєю творчістю підтримують бойовий дух солдатів. Тож 1 квітня відбувся благодійний концерт у ЦКД «Гармонія», спрямований на підтримку наших військових Збройних Сил України. Адже українські захисники – це наша гордість, взірець мужності, свідомості й самопожертви, непорушна сила між страхіттями війни й життям мирних людей!

Благодійникам вдалося зібрати 17 430 гривень. Це вкотре доводить небайдужість українців та готовність допомагати матеріально нашим захисникам. Волочиськ може пишатися великою кількістю таких обдарованих і талановитих дітей. Можливо, цей концерт стане прикладом для інших шкіл та міст, адже разом ми сила!

Зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю портативної зарядної станції, тактичних окулярів і тактичних підсумків для магазинів. І вже сьогодні нам вдалося передати куплений портативний зарядний пристрій працівнику нашого комплексу Комару Анатолію, син якого виконує бойові завдання в 128 бригаді.

Нашими ЗСУ захоплюється світ! Подвиги наших воїнів вносяться у підручники військового мистецтва! Наша армія – не лише наша гордість, це непоборна фортеця для мільйонів українців та усього цивілізованого світу!

Завдяки нашим Збройним Силам, Україна не просто вистояла, а вже повернула більшість зненацька захоплених ворогом рідних земель! Звільнила від москальської деспотії сотні тисяч наших людей, які з синьо-жовтими прапорами зустрічають свободу, скандуючи магічне слово «ЗСУ»!

Але війна ще триває! І кожен з нас на своєму фронті! Ми впевнені у наших захисниках і на них сподіваємось! А вони впевнені у нашій витримці та небайдужості!

Ми щодня наближаємо перемогу, допомагаючи Воїнам! Продуктами на передову та у шпиталі, тепловізорами, дронами, раціями та автомобілями, окопними свічками та генераторами, одноденними заробітками, донатами та щирою молитвою!

Тому ми вкотре закликаємо: перемога залежить від кожного з нас! У лавах ЗСУ немає чужих синів, доньок, братів, сестер та дітей! Кожен з них – найрідніший, бо готовий віддати своє життя за нас, за наше право жити, за нашу волю і свободу!

Залишити відповідь