День святого Валентина
  • Коментарі запису:0 коментарів

14.02.2020р. у Волочиському НВК свято «День святого Валентина», яке підготувала класний керівник Альохіна Анжела Костянтинівна з  учнями 5-А класу. На захід було запрошено батьків і класних керівників 5-6 класів. Заворожуюче оздоблення їдальні, де проводилось свято, нагадувало подіум для наречених. Усі присутніх учні  познайомили з тим, як в кожній країні святкують цей день.

Розпочала захід  Лука Анастасія, яка прочитала вірш про любов, а Христина Любар подарувала хореографічну композицію. Діти по черзі розповідали легенди виникнення свята, про звичаїв та традицій яких дотримуються цього дня в різних країнах.

Гарячим був хореографічний номер – танець пасадобль, який виконували Ткачук Ангеліна, Кушнір Давид, Мельник Анастасія та Мельник Олександр.

Далі були цікаві конкурси. Перший з них називався «Ти без мене – не ти, я без тебе – не я». Діти повинні були об’єднати в пари імена відомих усьому світу  закоханих.

Потім настав час послухати любовні послання англійців. Дівчата розповідали англійською та перекладали українською.

У конкурсі «Етикет»  необхідно було дати відповіді на запитання. Це було досить цікаво та повчально,щодо етикету поводження поряд з хлопцем, який тебе запросив на побачення у кафе.

Учнями  Поцулко Софією, Олійником Іллею, Урбан Ганною, Демчуком Миколою, Бодровою Софією і Поляком Романом було  виконано танець «Одного ранку на світанку». Композиція була цікава і енергійна.

   Далі було проведено захопливу вікторину, у якій брали участь  учні та батьки, наввипередки відповідаючи на запитання.

   І останнім був розважальний конкурс для дітей.  Дівчаткам начепили на одяг прищіпки, а хлопці, із зав‘язаними очима, мали знайти та зняти всі прищіпки і вгадати  хто ця дівчина.

   На завершення класний керівник запропонувала усім учням поворожити , зняти з дерева прогнозів по одному сердечку, на якому було написане жартівливе пророцтво на майбутнє. Цей конкурс дуже повеселив усіх дітей та батьків.

   І наостанок учні Анастасія Комар та Рачок Ілля розповіли вірші, а потім весь 5-А клас гуртом виконали пісню «Ти моя». Світло вимкнули ,увімкнули ліхтарики мобільних телефонів, і уявили, що ми дорослі. На цьому святкова програма закінчилася.

   Класний керівник, Анжела Костянтинівна, подякувала присутнім за увагу, подарувала кожному печиво у вигляді серця та з  приємними побажаннями завершила свято. Ми подарували своїм батькам власноруч зроблені з бісеру брелоки,  і відчинили скриню з листівками Валентинками. Усі так повеселились, що не хотіли іти додому. Усім свято запам’ятається надовго.

Учениця 5-А класу Лука Анастасія

Залишити відповідь