Завітай, Миколаю!
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Тісна співпраця всіх учасників освітнього процесу приносить дітям щасливі моменти шкільного життя. Другий рік батьки, учні, вчителі 2а класу працюють в такому напрямку.

Четвертого грудня батьки на чолі з батьківським комітетом організували екскурсію учням 2 а класу в маєток Миколая, в с. Пістинь Івано- Франківської області. Екскурсія по маєтку, майстер-клас, душевна ,відверта і повчальна розмова з Миколаєм залишилася надовго в пам’яті учнів , батьків і вчителів класу.

Разом готували і свято «Завітай, Миколаю!». Учні разом з батьками добирали і вчили вірші. На їх основі був складений сценарій свята. Танці, руханки допомогла підготувати вчителька танців Курейко Д.В.

На святі разом Миколаєм учні танцювали , співали, веселилися, змагалися в конкурсах. Миколай відзначив найкращу рису кожного учня і за це вручив приз свята. Про це подбали теж батьки.

І з року в рік турбується про учнів і благодійний фонд «Завжди поруч». Смачні солодощі отримав кожен учень і всі щиро подякували за це.

Щоб свято могли переглянути батьки, його записали на відео.

Усміхнені, радісні, щасливі учні повернулися в клас і ділилися приємними враженнями від свята.

І дуже тішить, що тільки завдяки тісній співпраці всіх учасників освітнього процесу діти отримують такі приємні враження від шкільного життя.

Герасімюк Л.Ф.- класний керівник 2А класу

Залишити відповідь