Випускний вечір – крок у доросле життя!
  • Коментарі запису:0 коментарів

До неба музика сягає, наче мрія,
І тане в квітах урочистий зал.
В очах у кожного і радість, і надія…
У школі випускний останній бал.
Сьогодні ми зібрались для прощання.
Все в нас і смутком, й радістю дзвенить.
Це свято зрілості, і свято розставання,
І майбуття прекрасна світла мить.

Ось і настав цей день – день прощання зі школою. Тридцятий ювілейний випускний. Кожного року свято випускного вечора в нашому місті особливе не тільки для самих випускників, а й для всіх його жителів.

День народження, Новий рік ми святкуємо щороку. Навіть весілля в людей буває двічі чи тричі. А ось шкільний випускний не повторити – він унікальний, бо буває в кожного лише раз на все життя.

Пандемія коронавірусу та карантин внесли свої корективи в нормальний ритм життя. Перенесли дати проведення ЗНО, внесли значні зміни у процес навчання та проведення випускних вечорів.

Але ці обставини не повинні впливати та обмежувати випускників у реалізації їхніх мрій, бо закінчення школи – перший крок у доросле, самостійне життя. Завжди це було значною та святковою подією, тому в умовах послаблення карантину, з дотриманням усіх  протиепідемічних заходів21 липня 2020 року в доросле життя проводжали випускників навчально-виховного комплексу.

На шкільному подвір’ї комплексу вишикувалися наші випускники, класні керівники, батьки та гості. Свято розпочалося виносом Державного Прапора України, Прапора Волочиської ОТГ та Прапора Волочиського НВК. Із словами привітання до присутніх звернувся  директор Волочиського НВК Ревуцький В.В.

Далі, за доброю давньою традицією, вчорашні одинадцятикласники урочистою ходою пройшлися містом та поклали жовто-блакитні айстри до пам’ятника Слави.

Урочисте зібрання з нагоди 30 ювілейного випуску  Волочиського НВК було продовжено на міському стадіоні, на свіжому повітрі. Під час організації проведення свята була врахована думка директора школи, організаторів святкування, батьків та випускників. Випускний провели із дотриманням усіх карантинних вимог,гостей розсадили на безпечній дистанції. На святі через карантин контактів намагалися уникати, а тому і атестати отримали, і вальс станцювали – не торкаючись одне одного.

Імпровізована сцена, хештегНВК 2020, килимова  доріжка, вздовж якої височезні вазони.

Ведучі свята Ряба Надія, випускниця НВК 2014 року, та  БезухАндрій, випускник 2018 року. Цікаво, що спочатку святковоюходоюпройшлися батьки випускників – випускники минулих років. Це Лабазюк Петро, Івасечко Ольга 1991 рік випуску, Опанасенко Ірина 1993, Погребняк Олександр 1994, Піневська Наталія, Задорожна Катерина 1995, Стрельчук Тетяна, Повалінська Наталія 1996, Мельник Віталій, Онищук Наталія 1997, Слобода Олексій 1998, Вовк Володимир, Олійник Марина, Биць Ольга 1999, Кащина Алла, Габак-Мироненко Наталія 2000.

Чудові композиції виходу представили випускники  11-А, 11-Б та 11-В класів. Їх не впізнати в чарівних сукнях та елегантних костюмах. Вони такі гарні і водночас підкреслено вже дорослі.

У нашому закладі є непорушна традиція – дарувати дітям запашний український коровай, символ-оберіг. Батьки наших випускників Флорчук В.(11-А),КАщена А. (11-Б)  та Задорожна К. (11-В) внесли на сцену святковий коровай.

Офіційну частину вечора відкрили Гімном України та Гімном НВК у виконанні Сілкіної Ірини,  Умрихін Лілії та Олійник Софії.

Після урочистої промови директора Ревуцького В.В. заступник з навчальної частини Ткачук І.В. зачитала наказ про випуск учнів зі школи. Вручення випускникам документів про повну середню освіту розпочалося із золотих та срібних медалістів.

Давня традиція, якої дотримуються ось уже 30 років поспіль, – це благословити дітей в дорогу, перев’язуючи вишитими рушниками. Батьки Лабазюк П. та Мельник С., пов’язуючисвоїх донечок Вікторію та Вітталінурушниками, звернулися із словами – побажаннями на щасливу долю, аби був оберегом від усього недоброго та лихого.

Гарна традиція – відзначати сім’ї найвищою відзнакою нашого закладу -Почесною грамотою НВК за розвиток навчально-виховного комплексу:створення комфортних умов навчання та виховання, зміцнення матеріальної бази закладу. Такими Почесними грамотами НВК нагороджено родини Ковалів, Лабазюків та Мельників.

Як продовження ще однієї традиції, на знак вдячності батьки наших випускників дарують подарунок навчальному закладу. Від імені батьків та випускників Козак І., Слобода О.,Гарник В. вручили директору для музею випускника плазмовий телевізор.

Почесними гостями на урочистих зборах колективів випускників 11-х класів,  їхніх батьків, вчителів з нагоди відзначення 30-го випуску навчального закладу була начальник відділу освіти молоді та спорту Волочиської міської ради, до речі, яка вже 10 років є берегинею усіх освітян та учнівства Волочищини, ПлотніковаА.М., яка вручила Почесні грамоти класним керівникам Старинській С.П., Гуменюку А.В., Романовій Л.А. Алла Миколаївна відзначила також батьків Гарників, Возняків, Биців і учнів Козак Христину, Нікітюк Аміну Гарник Діану,Слободу Іллю, Возняк Дарію, та екстернів Чагайну Костянтина, Березюка Артема.Радість випускного вечора розділили з нашими випускниками  директор ДЮСШ Керепко В. П. та тренер з веслування Шевцов Р. В., які відзначили випускників-спортсменів: Прохоровича Антона, Лозінського Назара, Засікана Назара, Флорчука Костянтина.

Далі своє свято продовжили вести випускники Олійник Максим та Козак Христина.

Винуватці свята приймали привітання від молодших братиків та сестричок, які і віршірозповідали, і пісні співали.

Розділили радість випускного вечора і перші вчителі Савчук Л.М., Ослюк Л.І., Оліх Р.Г., Гудима Г.М., Нещадін І.М.А класні керівники вразили виконанням пісні, що викликало бурхливі оплески.

Зі словами подяки до своїх вчителів звернулися випускники  Щерба Олег, Танащук Богдан, Крамар Аріна, Онищук Наталя, Задорожний Роман, Ковальчук Альона.У виконанні Возняк Дарії, Гайчук Анастасії, Нікітюк Аміни, Токарчук Надії прозвучала вокальна композиція «Шкільні роки нам не забуть».

Хвилиною мовчання згадали вчителів, які відійшли у вічність. Особливу шану та повагу  від імені учнів 11-Б класу Ревуцькій М.Ю. за знання, теплоту,щирістьта людяність, яка була їхнім класним керівником з п’ятого по дев’ятий клас, висловила Возняк Дарія: «Чарівна посмішка Марії Юхимівни, її турбота про нас, її любов до нас залишаться у наших серцях назавжди».

Цікавим був батл між командами «Досвідчені» та «2020», які намагалися з’ясувати, що ж змінилося в школі за сімнадцять років. Було дуже цікаво спостерігати, бо за цей час у нашому закладі відбулися вагомі зміни.Команда батьків «Досвідчені» згадала і про клуб «Сім’я, книга, пісня», предметні тижні, Андріївські вечорниці, Робінзонаду, профільні класи, КВК, новорічні вечори, предметні олімпіади, духовий оркестр,  молодого  енергійного директора, який довіряв учням організацію та проведення вечорів, лижні кроси взимку, басейн.

Команда «2020» розповіла про участь у благодійних ярмарках, про профільні класи, ЗНО, Дні класу, екскурсійні поїздки, новорічні вечори, предметні олімпіади, МАН, дистанційне навчання, уроки в Meet, онлайн-дзвоник, військово-спортивні змагання до  Дня захисника Вітчизни, останній день у школі, пісенний конкурс «Водограй», міні-футбол, уроки плавання у новому басейн, випускний вечір після 9-го класу в Карпатах, спортивні змагання «Лелеченя»

З напутнім словом-благословенням усім випускникам від імені батьків виступила Коваль А. В., яка розказала надзвичайно повчальну притчу про життя та його цінності. Наголосила, що батьки завжди будуть надійною підтримкою своїм дітям.

Батьки не відставали від своїх дітей, бо у наших талановитих випускників не менш талановиті батьки. Биць Ольга та син  Валерій,  Слобода Юлія з сином  Іллею,  Продан Оксана з донькою  Іриною, Волкотруб Ірина з сином Денисом, Гарник Володимир з донькою  Діаною, Замах Тетяна  з донькою Іриною порадували усіх присутніх вокально-хореографічною композицією «Тільки тебе».Приємно було дивитися, як до танцю хлопці-випускники запрошували своїх мамів, а дівчатка – татів.

І насамкінець випускного вечора остання пісня разом, останній танець разом. Солісти Щегельська Катерина, Манжос Віктор, Крива Ірина, Олійник Максим виконали вокально-хореографічну композицію «Прощавай». Символічна назва, символічний зміст пісні, бо, рідна школо, прощавай назавжди.

Я звернулася до класних керівників, щоб почути їхню думку, їхнє бачення, побажання своїм вихованцям.

Старинська С.П., 11-А клас. Ми завжди знали, що 30 випуск НВК буде відрізнятися від усіх попередніх, але що це буде настільки кардинально навіть не сподівалися. Усі наші одинадцятикласники страшенно хотіли проведення випускного вечора. Дівчаткам хотілося вперше стати казковими принцесами, одягнути найгарніші прикраси, зачіски, макіяжі-це ж усе перший бал. Хлопці підтримали своїх однокласників і наполягали на проведенні випускного. Визначено дату, місце проведення викликало неабиякі дискусії: Будинок культури, міський стадіон, центр міста. Де ж нам буде зручніше? Вирішили, що найкомфортніше буде на стадіоні.

Підготовка до випускного перемежовувалася зі  складанням ЗНО. Суєта, репетиції, хвилювання-все було як завжди. Але 21 липня о 18:00 розпочали. Як довго ми цього чекали. Прекрасні молоді юнки, хлопці, які перевтілилися в галантних кавалерів. Випускники, батьки, гості підіймалися на сцену. Лунали гучні оплески, не раз батьківські очі наповнювалися слізьми. Цьогоріч ми мали не тільки випускників 2020, але й майже  цілий клас, 16 випускників, минулих років. Шестеро з них-це батьки моїх учнів. Вони з гордістю дивилися на своїх дітей. Вечір промайнув як одна мить. Ніч пролетіла як одна година. І новий світанок на озері ми зустрічали усі разом, мої випускники 2020 та їхні батьки, які теж стали однією командою.

Мені страшенно сумно, ще одні діти, такі рідні за ці 7 років пішли зі школи. Наше взаєморозуміння дійшло до таких висот, що навіть слів вже не потрібно було. Ми навчилися жити разом, поважаючи та люблячи один одного. Життя  триває, цей період їхнього життя закінчився, а мені залишається тільки не забувати, радіти їхнім успіхам та чекати нових зустрічей. Я люблю вас, мій 11-А!!!

Гуменюк А.В., 11-Б клас. Ми це зробили всі,  командою. Нове місце проведення, новий формат. Художні номери спільні,діти працювали командою з різних класів для того, щоб їх виступ був класний.  Діти і батьки в захваті, всім сподобався випускний вечір. Супер підтримка з боку батьків і матеріальна, і активна участь у святі як на сцені, так і поза нею.

Романова Л.А., 11-В клас. Улюблені мої діти! Як швидко пролетіли роки. Ще вчора ви трепетно стояли біля батьків, не знаючи, що робити далі. Начебто часу пройшло так мало, адже воно пролетіло, наче одна мить. І ви стали іншими. Ви вже не ті діти, ви дорослі люди, попереду у яких нове, але така цікаве життя.

Попереду багато нових і цікавих доріг, вибрати і пройти які потрібно вже самостійно. Кожна з цих доріг лише тоді приведе до успіху, коли ви дійсно захочете цього.

Я не буду бажати вам легкого життя без випробувань, просто тому, що такого не буває. Але нехай же ваш перший крок буде вдалим, адже саме від нього залежить так багато! Нехай кожен прожитий день радує вас надіями та планами, що збулися,  позитивними емоціями і такими необхідними досягненнями.

Що б не сталося, впевнено крокуйте до чітко поставленої мети – і тоді у вас обов’язково все вийде!

Нехай вас завжди оточує щира любов і міцна дружба. Ніколи не забувайте про своїх батьків, пам’ятайте що вони вас люблять просто за те, що ви їх діти. Цінуйте і поважайте їхню любов, турботу, підтримку, дослухайтеся до порад.

Бажаю, щоб у вашому житті було, як в математиці: щастя додавалось, горе віднімалось, достаток множився, а кохання ділилось тільки на двох!

 Я завжди буду пам’ятати роки, проведені разом з вами.

Свято вдалося, воно відбулося, так як і відбулися наші випускники. Побажаймо їм легкої дороги у незвідане доросле життя, гарних людей поряд і завжди пам’ятати про найрідніших людей – батьків, які подарували життя,  та тих, хто навчив  читати та писати, хто віддавав своє серце, свою любов та допоміг їм стати хорошими Людьми, вчителів.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до організації та проведення такого гарного свята – випускного вечора у Волочиському НВК.

Я вже одинадцятикласниця. Попереду у  мене та моїх однокласників останній рік у школі. Сподіваюсь, що він буде цікавим, насиченим різними подіями. І у нас теж буде такий яскравий, креативний випускний вечір.

Учениця вже 11-А класу Колосінська Дарія

Залишити відповідь