Виготовлення Новорічної карнавальної маски учнями 6-А класу
  • Коментарі запису:0 коментарів

Новий рік – період чудес, свято радості, щастя та очікування чогось нового та неймовірного. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Всі учні з нетерпінням чекали новорічного свята. Щороку Волочиський НВК сумлінно готується до Новорічних свят.

24 грудня 2020р. у 6-А класі відбувалося новорічне свято і майстер-клас «Виготовлення Новорічної карнавальної маски».

Захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував учням та класному керівнику масу приємних емоцій.

На початку свята, зі словами привітання,  до  учнів 6-А класу звернулась класний керівник Альохіна А.К., яка вітала усіх із чудовими святами.

Вона  запропонувала попрацювати та трішки розважитися.

Перед початком розваг, Анжела Костянтинівна поділила клас на дві команди. Першою розважальною грою була гра «Перевірка новорічних звичаїв та традицій», учні повинні були відповідати «так» чи «ні», при цьому виконуючи розминку під новорічну пісню.

Потім усі учні класу із допомогою класного керівника  виготовляли новорічну маску . Процес виготовлення масок був настільки цікавий, що усі діти із задоволенням їх виготовляли.

Після цього Софія Поцулко розказала вірш про зимову пору «Грудень».

Для відпочинку дітям було задано « Новорічний кросворд».

Анастасія Лука, Христина Любар, Даринка Барвінська, Даринка Лозінська та Софія Поцулко заспівали  пісню «З новим роком Україна».

Наступним конкурсом був «Пантоміма». Учням потрібно було відгадати, який герой потрапив до них на свято. Учні усіх із цим конкурсом справились.

Далі учні писали прикметники, а представники їхніх команд встановлюють їх в заздалегідь підготовлений лист до Діда Мороза. При перечитуванні листа учні отримали масу задоволень.

Наступним конкурсом був конкурс «Прикрась ялинку», команди отримували підказки і мали вибрати іграшку за цією підказкою.

Діти прикрашали ялиночку виробами, зробленими власними руками.

Анастасія Комар підготувала багато цікавих новорічних загадок, які учні залюбки  розгадували.

Яке ж свято без Баби Яги. Тому, наступний конкурс був «Краща Баба Яга». У цьому конкурсі приймало четверо дівчаток, переможницею стала Маргарита Кулікова. Цей конкурс для дітей був найкращий. Діти отримали масу вражень та задоволень.

Анастасія Лука підготувала чарівний мішечок, який містив завдання розташоване на папірці. Учні по черзі витягували завдання і їх виконували, але переміг у цьому конкурсі  Олександр Матянін, оскільки він найкраще та найсмішніше виконував дане завдання.

На завершення Анастасія Комар розповіла казкову розповідь про Діда Мороза.

Усі із хорошим настроєм  та чудовими враження приступили до смакування піци із соком. Усі активно спілкувалися , обговорювали цікаві моменти , сміялися і раділи , що у них вийшло таке казкове свято.

Закінчилось свято позитивним настроєм, адже у цей день усі повірили у чудеса.

Ось, що можна було почути після завершення свята:

Анна Урбан  : « Мені сподобались різноманітні конкурси»

Ангеліна Ткачук : «Мені сподобалось виготовляти новорічні маски»

Микола Демчук : « Мені сподобалась Кулікова Маргарита: вона була найкраща бабка Йожка»

Роман Поляк : «А я хотів, щоб більше конкурсів було, щоб усі діти були задіяні в них»

Ілля Рачок : «А я хотів, щоб свято не закінчувалось, і так весело щоб було завжди».

Учениця 6-А Ткачук Ангеліна

Залишити відповідь