Свято осені
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Осінь – пора, коли природа вбирається в золотих та червоних відтінках. Люди часто називають її “золотою” або “порою рясного врожаю”. Осінь, наче велика господиня, рясно пригощає нас її щедрими дарами – соковитими яблуками, солодкими грушами, а також смачною гарбузовою кашею з квашеною капустою. В цей час року природа перетворюється на справжній шедевр, коли ліс приймає золотий вбір і стає яскраво-червоним, немов килимом різних відтінків. 

Пора осені – це також час прощання. Це коли останні літні квіти нахиляють свої голівки, а журавлі готуються відлетіти у вирій, влаштовуючи прощальний вальс під багряним листям. 

У Волочиському навчально-виховному комплексі для учнів 1-4 класів було проведено «Свято осені». Це особливий час, коли діти мали нагоду висловити свою вдячність осені за її щедрі дари. Вони читали вірші, співали пісень, танцювали, зустрічаючи прихід цієї чарівної пори. Такий захід сприяє тому, щоб учні ще більше цінували природну красу та розуміли багатства, які приносить ця пора року

Залишити відповідь