Вибір професії
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Вибір професії – одне із найважливіших рішень у нашому житті. На порозі дорослого життя, він постав і переді мною, потрібно було вирішити, з чим пов’язувати своє подальше життя, з яким напрямком, з якою спеціальністю.

Отже, ще в  наприкінці 9  класу нам потрібно було обрати профіль, який ми будемо вивчати у 10 та 11 класах. Перед нашим вибором було декілька напрямків: економічний, інформаційно-технологічний та клас з профільним вивченням української мови. Особисто для мене найпривабливішим і найближчим до душі був інформаційно-технологічний напрямок, адже з дитинства мене цікавили комп’ютери та все, що з ними пов’язано.

Тож для мене вибір був очевидний. Два роки навчання в класі з профільним вивченням інформатики виявились дуже результативними та цікавими для нашого класу. Уроки програмування були дуже важливими особисто для мене, адже це вплинуло на подальший вибір напрямку, за яким я буду продовжувати навчання у вищому навчальному закладі. Адже в 11 класі я вирішив вступити до НУ «Львівська політехніка» на факультет «Комп’ютерних наук та інформаційних технологій».

Безперечно, роки навчання в школі не пройшли безслідно і дуже допомогли мені: я краще орієнтувався в базових навчальних дисциплінах, впевненіше відчував себе на практичних заняттях, адже програми, які я вивчав не були для мене новими.

Загалом, клас з профільним вивченням інформатики – це важливий етап в моєму житті, який вніс свою частку в мій вибір професії.  

Кінь Володимир, студент другого курсу факультету «Комп’ютерних наук та інформаційних технологій» НУ «Львівська політехніка»

Залишити відповідь