Виховна година «Безпека життєдіяльності»
  • Коментарі запису:0 Коментарів

17 листопада у Волочиському НВК для 10-х класів відбулася виховна година «Безпека життєдіяльності» за участі  Інспектора сектора ювенальної превенції ВП №2 Хмельницького районного управління поліції  Лейтенанта  поліції Дудко Інни Олександрівни, старшого лейтенанта Доли Олега Ігоровича, старшого лейтенанта Сибіги Олександра і лейтенанта Тищука Богдана.

    Інспектор СЮП ВП №2 ХРУП ГУНП в Хмельницькій області лейтенант поліціі Інна Дудко розповідала про шкідливість вживання алкогольних напоїв та паління сигарет неповнолітніми на території школи та поза її межами. І про інші праворушення, які  вчиняють діти і наслідком, якихє притягнення їх батьків до адміністративної відповідальності( поки вони не стануть повнолітніми).  Всі учні зацікавлено її слухали, щоб в майбутньому знати, що можна робити, а що ні. Також лейтенант поліції наводила нам різні приклади правопорушень,  які вчиняли  неповнолітні та про їх наслідки. Інспектор пояснила, що за скоєний злочин було притягнуто  батьків до адміністративної відповідальності. Звісно зберігаючи конфіденційність.

      Її колега,  старший лейтенант Олег Дола, розповів про кримінальні статті передбачені законодавством України для правопорушників. Це також була не менш цікава інформація. І ми ще більше задумалися над нашим майбутнім, щоб не потрапляти в ситуації,  за яких могли б нести адміністративну або кримінальною відповідальністю. Лейтенант Інна Дудко  просить не замовчувати  правопорушення неповнолітніх та в разі виявлення правопорушення повідомляти їй, або телефонувати у поліцію. Для швидкого реагування Інна Олександрівна залишила інформаційний бюлетень з реквізитами по, яких можна звернутися за допомогою. Завдяки корисній виховній годині учні тепер знатимуть, як діяти в подальшому житті, і яку відповідальність вони будуть нести  за погані негідні вчинки.

  Нам повторно нагадали про наші права. Ми знаємо, що потрібно повідомляти педагогічних працівників або поліцію, у випадку, якщо нас ображають чи ми стали жертвою булінгу або ж свідком.  . Ми дякуємо інспектору СЮП ВП 2 ХРУП ГУНП в Хмельницькій області лейтенанту поліції Інні Дудко, лейтенанту Долі Олегу Ігоровичу, старшому лейтенант поліції Олександру Сибізі та лейтенанту поліції Богдану Тищуку за цікаву виховну годину

Залишити відповідь