Всі ми в очікуванні якогось дива чекаємо на Новий рік
  • Коментарі запису:0 коментарів

Всі ми в очікуванні якогось дива чекаємо на Новий рік.  І от нарешті на поріг НВК в першу чергу до школярів початкових класів прийшло довгоочікуване свято. З 24 по 27 грудня проходили новорічні ранки для наймолодших вихованців комплексу.

Діти затамувавши подих, спостерігали за казкою, яку для них створили учні старших класів. Чарівна Зима кружляла у танку зі сніжинками, пізніше загадкова Циганка повідомила всім про те, що Чорт вкрав Діда Мороза та Снігуроньку. А Баба Яга ображена тим, що про неї всі забули, поцупила мішок Діда Мороза із подарунками. Але всі діти настільки жваво брали участь у розважальних конкурсах, що Нечиста Сила повернула їм Діда Мороза та Снігуроньку.

Школярі разом із казковими героями водили веселі хороводи. І на завершення кожен клас презентував цікавий художній номер, за який отримав солодощі від Діда Мороза. А також за спільним рішенням журі, за найкращий виступ, клас отримав приз директора. Перемогу здобули учні 1-Г класу (класний керівник Гудима Г.М.), 2-В класу (класний керівник Сінькова О.В.), 3-Б класу (класний керівник Суховецька В.П.), 4-А класу (класний керівник Грицина Т.Г.). Ранок закінчився святковою дискотекою. Діти отримали масу позитивних вражень та емоцій, вони із нетерпінням чекають наступного Новорічного свята.

Залишити відповідь