Відпочинок – запорука успішного навчання
  • Коментарі запису:0 коментарів

Шкільне життя не таке безбарвне, яким його змальовують деякі учні. Воно має і яскраві сторони:ігри, розваги, подорожі, шкільні конкурси… .

Наш клас, теперішній 7-В, полюбляє ігри та розваги, але найбільше нам подобаються подорожі.

Почали ми подорожувати ще з першого класу. Перша наша мандрівка була до чарівного міста – Вінниця, вже у сьомому класі поїхали вдруге у солодку подорож на фабрику «Рошен».

Оксамитова осінь зустріла нас у дендрологічному Софіївському парку, що на Уманщині. Також ми подорожували до старовинного міста Львова, оповитого різними легендами, і до Кам’янець Подільської фортеці. Ми відвідали Золоту підкову Львівщини, а саме: Золочівський, Олеський, Підгорецький замки.

Наступна наша мандрівка – до Хотинської фортеці, на середньовічний фестиваль. Стали свідками, як лицарі бились мечами, алебардами, стріляли з луків, арбалетів. Щоб глядачі могли уявити середньовічного воїна певної держави, на арені люди були одягнені в середньовічних воїнів різних держав. А ще там звучила весела середньовічна музика, проводилось багато цікавих і веселих ігор. Під час цієї подорожі ми дізнались багато нового, і свої нові знання використовували на уроках історії. Ледве не забув, ще ми відвідували усім відому Кам’янець–Подільську фортецю і дізнались про легендарних в’язнів. Цей замок має дуже великі вежі: Гончарна, Ковпак Кармелюковська, Тенчинська, Нова, Рожанка. Кожна, з веж має свою історію.

Найулюбленішим місцем нашого відпочинку є торговельно – розважальний центр – «Подоляни». Зазвичай, спочатку ми йдемо у кінотеатр, де дивимось новинку кіно. Потім швиденько біжимо на каток, оскільки часу до початку нашого сеансу обмаль. Катання на ковзанах – величезна насолода!!!

Цікаво проходять наші витівки в аквапарках м. Львова та Вінниці. До речі це дуже корисно для здоров’я – чиста вода.

Навіть у рідному Волочиську вміємо гарно провести свій вільний час. Полюбляємо усім класом ходити на пікнік. Гарна погода, чудова місцина і весела компанія – запорука вдалого відпочинку. І, звичайно, невтомні наші вчителі – Вікторія Аркадіївна та Інна Володимирівна, яким ми вдячні за супровід, інколи, такого невгамовного товариства.

Взимку теж не гаємо часу. На зимових канікулах любимо кататись на санках та ковзанах.

Відпочинок допомагає нам набратись сил, щоб добре навчатись і здобувати нові знання.

 Учень 7-В класу Марченко Михайло

Залишити відповідь