Військово-спортивні змагання у нашому НВК
  • Коментарі запису:0 коментарів

Доброю традицією патріотичного виховання є проведення військово – спортивних змагань, присвячених Дню Збройних Сил України між  учнями 11-х класів у нашому закладі. Такі змагання дають молодим людям можливість  вдосконалити знання та навички з допризовної підготовки, готують до виконання громадянського обов’язку – захисту Батьківщини.

 В змаганнях брали участь 2 команди: 11-А та 11-Б класів.  До цього дня учні готувалися дуже серйозно та з ентузіазмом, аби показати високу військову та творчу підготовку підготовку.

На свято завітали батьки, запрошені гості, учні та випускники нашого закладу.  Конкурси змагань оцінювало компетентне журі до  складу якого входили офіцери: підполковник комісар райвійськкомату РомановВ.А. та лейтенант військової частини Глущенко І.К., а також вчителі комплексу: Буток О. І, Яцина І. Г., Сінькова Н. І., Сіньков П. В., Пастух В. В., Кушнір О. І.. Спортивний зал був переповнений вболівальниками.

Почалося свято урочистим шикуванням усіх учасників змагань.

 Учні пройшли ряд досить складних випробувань, в яких проявили знання, силу, творчість, спритність і кмітливість. Серед конкурсів були «Стройова пісня», «Рух стройовим кроком», «Спортивні рекорди» — підтягування на перекладині та згинання і розгинання рук в упорі лежачи від гімнастичної лави, кидок м’яча в корзину, підняття гирі, накладання пов’язки. І це ще не повний перелік тих випробувань, які чекали на одинадцятикласників.

 Відмінний настрій учасників підтримав конкурс « Приший ґудзик» – учасники  команд почергово пришивали по 1 гудзику до сорочки.

 Викликали захоплення у вболівальників представлення художніх номерів: пісенний конкурс, художнє читання, конкурс танцю.

 Кожна перемога будь-якої команди супроводжувалась дружніми оплесками.

 Учасники змагань не шкодували сил, кожен бажав показати свою відмінну підготовку. У безкомпромісній боротьбі команди виборювали місця. Загальний підсумок змагань – перемогла дружба!

 Найприємніше те, що жоден учасник змагань не мав у своїх очах байдужості, а це свідчить про необхідність організації заходів, які покликані виховувати молодь свідомими, відповідальними громадянами, розвивати ініціативність, кмітливість, почуття взаємопідтримки.

Учениця 10-А класу Козак Катерина

Залишити відповідь