Вітання призерів!
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Вітаємо призерів ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури Нещадін Евеліну ученицю 9-Г класу-3 місце; з біології Флорчука Леоніда учня 10-Б класу-3 місце; з хімії: Лозіцького Олександра учня 8-А класу-2 місце та Коня Олександра учня 11-В класу -3 місце. Найкращі вітання та щирі побажання вислови нашим призерам їхні наставники вчителі.

«Вітаю свою ученицю, Нещадін Евелінку, із здобуттям 3 місця  у ІІІ етапі всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури.

Впевненість, наполегливість, прагнення, сила духу  — все це тобі допомогло гідно представити наш заклад на обласному рівні. Бажаю  не зупинятися на досягнутому,  завжди вірити в себе, щодня зміцнювати силу волі, сміливо йти до вершин успіху і пам’ятати, що у тебе все неодмінно вийде. Успіхів тобі, віри в себе і наполегливості!»

Вчителька української мови та літератури Яцина Інна Григорівна

 «Флорчук Льоня цікавиться біологією з 8 класу Він є  переможцем II  етапу олімпіади у 9 та 10 класі.  Учень зміг здобути  третє місце в обласному турі олімпіади цього року, проявити  себе ерудованим учнем з гарним володінням  практичними навичками  у роботі з приладами та мікроскопом. Швидко та якісно пройшов практичний тур, учень показав достатні теоретичні знання з предмету. Має бажання вивчати біологію й надалі, планує здавати ЗНО ,можливо обере професію, пов’язану з біологією. Бажаю Леоніду успіху в навчанні, яке стане базисом майбутніх звершень і досягнень.»

Вчителька з біології Мосендз Інна Василівна

 «Цього року потішили мене виступи  моїх учнів на обласному III етапі олімпіади з хімії. Я, насамперед, вітаю обох Олександрів з призовими місцями, бажаю їм  нових перемог в житті. Лозіцький Олександр (8-А клас)  вразив успішним, вдалим стартом,  здобувши  2 місце.  Він два дні впевнено як в теоретичному, так і в практичному турі демонстрував 2 результат. Члени журі відзначили його впевнене, чітке виконання експерименту .

Кінь Олександр  позаминулого року, навчаючись у 9 класі,  вже був призером цього етапу олімпіади. Його досвід  – учасника олімпіади та роботи в МАН  стали у нагоді й цього разу. Саша гідно справився з завданням, довівши собі, що він робить правильний вибір у житті.»

Вчителька з хімії Маньковська Олена Віталіївна

Залишити відповідь