Успішна людина – щаслива людина
  • Коментарі запису:0 Коментарів

  Успішна людина – щаслива людина. У вимір щастя поміщаються здоров’я, достаток, благополуччя, велика родина і обов’язково добре оплачувана цікава робота. Щоб знайти своє призначення в житті існує великий вибір професій. Кожна з них сьогодні вимагає ґрунтовних знань і вмінь багатьох шкільних дисциплін.

  Учениця 11-В класу Гуменна Катерина за роки навчання у Волочиському НВК вирізняється високим рівнем досягнень як на кожному уроці , так і участю в учнівських олімпіадах і конкурсах. Навчається Катя в класі з поглибленим вивченням англійської мови. Цей клас працює за такою програмою ще з 2 класу. Тому не дивно, що учениця вже досить успішна людина, адже знання іноземної мови відкриває можливості доступу до різноманітних джерел інформації, що допомагає вивчати навчальний предмет краще і результативніше.

Вже три роки Катя є учасником територіальної учнівської спільноти МАН. Вона багато досліджує і аналізує мовні явища англійської мови на прикладах відомих книг, серіалів та фільмів, текстів віршів та пісень відомих авторів та виконавців. Такий підхід допомагає оволодівати живою іноземною мовою та навичками виконати тестових завдань ЗНО . За словами Каті робота в МАН додала їй впевненості у власних силах, допомогла стати працелюбнішою, цілеспрямованішою і креативнішою .

Разом з науковим керівником , Сірською Альоною Іванівною , учениця зробила для себе багато нових відкриттів у використанні лінгвістичних одиниць і їх ролі в певних ситуаціях, склали багато словників нових в англійській мові мовних одиниць і поповнили ними сайти перекладачів. Результати спільної роботи стали підґрунтям для майбутніх дискусій мовознавців і для вивчення іноземної мови однолітками , використовуючи апробований Катею і її керівником підхід.

Цьогоріч Гуменна Катерина – випускниця. Час робити підсумки. У конкурсі-захисті наукових робіт у 2021-2022 н.р. Учениця стала переможцем І етапу і призером ІI етапу, посівши ІІІ місце. Це хороший результат і вдалий старт для нових звершень. Вітаю, Катю!!! Успіх приходить до того, хто цього прагне. Він є складовою щастя. Отож, будь щасливою і успішною людиною!

Залишити відповідь