Відзначення Дня Державного Прапора та 31-ї річниці Незалежності України
  • Коментарі запису:0 коментарів

Цьогоріч ми відзначаємо 31-у річницю незалежності нашої країни. Це важкий, тривожний та водночас сповнений безмежної надії на Перемогу час. Найважче – нашим  воїнам на передовій, полоненим у неволі, мирним людям на захоплених окупантами територіях. Тому ми повинні підтримувати їх усіма доступними для нас способами. Адже весь цивілізований світ бачить, наскільки важливою є для нас боротьба за гідне життя відповідно до принципів демократії та свободи. Тому зараз як ніколи є важливим вчергове підкреслити, що наш народ є незламним, і відзначення свята всупереч ворогу демонструє незалежність українського народу та підтримку наших воїнів.

23 серпня країна вшановувала День Державного Прапора. Колектив Волочиського НВК не залишився осторонь. Серед запланованих на цей день у нашій громаді подій – благодійний «Забіг Перемоги», що відбувся у міському парку. Долучилися до реалізації такої цікавої ідеї наш директор Ревуцький Володимир Васильович, заступник директора Ткачук Ірина Вахтангівна, вчителі Пастух Володимир Васильович, Коваль Олександр Володимирович та учні комплексу. Чудовий настрій, адреналін та усвідомлення того, що навіть таким способом можливо доєднатися до збору благодійних коштів та допомогти нашим воїнам у боротьбі, додавало сил та створювало піднесений настрій.

24 серпня – День Незалежності України. Колектив Волочиського НВК долучився до покладання квітів на Алеї Слави та вшанування загиблих Героїв, а також відвідав виставку народних майстрів.  Відвідувачі придбали вироби ручної роботи на благодійному ярмарку Будинку дитячої творчості.

 Цьогоріч, під час великої та страшної війни, ці дні були не для привітань чи святкувань, а для гордості, що ми – УКРАЇНЦІ. Наша незалежність – в наших серцях, і весь світ це бачить. Слава Україні! Слава ЗСУ!

Бурова О.І., Ковальчук О.Я.

Залишити відповідь