День Захисника України
  • Коментарі запису:0 Коментарів

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу учнівської молоді щорічно в нашому навчальному закладі відзначається свято – День захисника України. Молодші школярі залюбки малюють листівки нашим захисникам, учні середньої і старшої  школи пишуть листи – привітання.

А ще в НВК вже тривалий час панує хороша традиція. Ми вітаємо своїх героїв – випускників, батьків. Нажаль карантин цього року вніс свої корективи і учасники навчального процесу не мали змоги провести традиційні зустрічі із нашими захисниками. Але креативити карантин не заважає, тож діти залюбки підготували відеоролики в яких є і історії зустрічей із випускниками, і привітання  героям.

Ми гордимося тим, що наш навчальний заклад багатий на справжніх патріотів Батьківщини, низько вклоняємося за ваш, героїзм, мужність і відвагу. Бажаємо всім мужнім захисникам України міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного благополуччя і спокою.

Залишити відповідь