«Веселі старти» у першокласників
  • Коментарі запису:0 Коментарів

27 січня Волочиський НВК радісно зустрічав у своїх стінах спортивно-розважальну програму «Веселі старти» для учнів 1-х класів.

Діти з великим задоволенням  активно приймали  участь у спортивних іграх та естафетах. Адже це були перші спортивні змагання для першокласників.  Емоції лилися через край, у спортзалі весь час відчувався дух боротьби, здоровий азарт та завзяття. Цікаво, що у кожній команді були, як хлопчики, так і дівчатка. Приємно, що між ними не було конкуренції, адже учасники добре запам’ятали правило: «Один за всіх і всі за одного».

Класоводи та вихователі ГПД надавали наснаги, натхнення учням, підбадьорювали їх, створюючи справжню присутність свята. Спостерігаючи за тими пристрастями, що панували в спортзалі, одразу можна зрозуміти, що тут усе не менш серйозно ніж в Олімпійських іграх. Такі ж переживання, жага перемоги, взаємопідтримка та повага.

«Ми  б хотіли частіше так весело розважатися зі своїми друзями», – діляться враженнями учні 1-В класу, які вибороли перше місце.

Це дійсно добре, ось так, активно, бадьоро та з користю для здоров’я проводити вільний час. «Веселі старти» подарували море задоволення школярам, а доказом цьому – щасливі дитячі посмішки.

«Веселі старти» стали справжньою подією для малюків. Вони не один день обговорювали результати на перервах та після уроків. Тож привітаймо переможців і не забуваймо, що спорт корисний не тільки раз на рік, і забувати про нього не треба!

 Класовод  1-В класу Оліх Р.Г.

Залишити відповідь