«Веселі старти» серед восьмикласників
  • Коментарі запису:0 коментарів

6 лютого 2014 року у Волочиського НВК  о 15:00 годині  відбулися спортивні змагання «Веселі старти».

Участь приймали три команди 8-х класів: 8-А клас (класний керівник Яцина І. Г.), 8-Б клас (класний керівник Глуговська Н. І.), 8-В клас (класний керівник Бурова О. І.).  У кожній команді брали участь  10 гравців (5 хлопчиків та 5 дівчаток). До складу  суддів увійшли вчитель з фізичної культури Сіньков Павло Володимирович та учні 7-А класу –  Умрихін Катерина, Килівник Юлія, Приянчук Світлана, Павлюк Світлана.

Спортивні змагання зібрали чимало глядачів, які дуже бурхливо і емоційно підтримували свої улюблені команди та дружніми оплесками зустрічали кожну їх  перемогу. Програма спортивних змагань складалася з восьми конкурсів, а саме: «Кенгуру», «Перекоти м’яч», «Крізь обруч», «Спритні перевізники», «Переправа», «Влучні кидки», «Посадка картоплі», «Крізь кільце». Конкурси оцінювались по 3-х бальній системі. Кожна з команд показала свою майстерність, швидкість та вміння миттєво реагувати на зміну ситуації. Впевненість у собі та віру у перемогу учні не втрачали завдяки підтримці своїх вболівальників. У цій спортивній  боротьбі перше місце виборола команда 8-А класу, з невеликим відривом друге місце посіла команда 8-Б класу, а третє місце –  команда   8-В класу.

  Велика подяка в організації і проведенні такого чудового спортивного свята всім вчителям і учням, що взяли в ньому участь. Воно важливе для кожного з присутніх, адже спортивним бути не тільки модно, а ще й  корисно для здоров’я. Крім цього, спорт згуртовує людей, і ці змагання стали ще одним доказом того, що учнівський колектив нашого НВК- це єдине ціле, де панує злагода, взаєморозуміння і взаємоповага.

Учениця 8-А класу Креховець Ірина

Залишити відповідь