Великому Кобзарю присвячується
  • Коментарі запису:0 Коментарів

27 лютого у Волочиському НВК під час проведення тижня словесності відбулася наукова конференція, присвячена 200-річчю народження Т. Шевченка.

Учні восьмих та дев’ятих класів представили увазі глядачів результати своїх наукових досліджень про різні етапи життя та творчість Тараса Григоровича Шевченка.

Зокрема, учень 8-В класу розповів про творчі доробки Кобзаря у мистецтві. Про складні роки, проведені Шевченком в засланні, нам розповіла учениця 9-А класу Рудка Юлія. Період повернення та третій приїзд його в Україну висвітлила учениця 8-Б класу Нагорічна Руслана. А Миколюк Діана розповіла про жінок у житті великого Кобзаря. І, нарешті, учениця 9-Б класу підсумувала конференцію темою “ Смерть та безсмертя Т. Г. Шевченка “.

У наші дні життя та творчість Тараса Григоровича Шевченка набуває особливого значення. У ній уся біль за долю України та українського народу. Тому хочеться подякувати усім організаторам за проведення заходу, а учасникам конференції — за змістовні та актуальні виступи.

А за результатами оцінювання робіт вітаємо переможців — Вербу Ростислава та команду учнів 8-В класу, чиї дослідження виявились представленими найкраще.

Учениця 9-А класу Бурова Тетяна

Залишити відповідь