Новий рік на поріг…
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Ось і дочекалися ми зимових канікул. Це найулюбленіша пора дітлахів: св. Миколай, Новий рік, Різдво, Водохреща. І це все подарунки, смаколики, цукерочки. Цьогоріч зима вдалася на славу. Сніг, морози, а це катання на санчатах, ліплення сніговиків. І стільки днів відпочинку від шкільних буднів!

Святкувати ми розпочали ще 21грудня, коли зібралися класом у нашому хореографічному кабінеті. Минулого року це було для нас незвично, тільки наш клас і класний керівник. Але нам настільки сподобалося, що зустрічати 2022 рік, ми вирішили так само.

Новорічний квест проводила наша Світлана Павлівна. Змагання  між учасниками були не на жарт. Найшвидшими «їдунами» яблук стали Іллюша і Ярослав Ільков, а із заплющеними очима їх ох як нелегко було з’їсти. У театральному конкурсі за оплесками глядачів перемогла команда «чорних».  Найвлучнішими стала команда «зелених». Найкращими та найкмітливішими танцюристами стали Ярослав Ільков та Ліна. Ми танцювали, гралися -і час пролетів так непомітно, що довелося закінчувати свято.

І наостанок Святий  Миколай усім учням подарував подарунки, а ми ще довго сиділи в кабінеті і не хотіли розходитися. Потім ще пішли смакувати піцу, під вечір все-таки розійшлися по домівках.

Прекрасно проведений час у нашому дружному класі! Чекатиму наступного року, і наступних свят!!!

Учениця 6-А Цибрій Анастасія

Залишити відповідь