Велика перемога звичайної учениці
  • Коментарі запису:0 коментарів

Найпрекраснішою в нашому закладі є та пора, коли наші учні демонструють свої знання на конкурсі-захисті Малої Академії Наук.

Моя однокласниця Санатрієва Каріна, учениця 10-А класу, уже два роки пише роботи в МАН. Минулий рік, на жаль, був для неї не дуже успішним. Адже на обласному етапі вона не отримала жодного місця. А от 2014 рік для неї став радістю.

Працювала вона у відділені «біологія та хімія» і секції «хімія». Тема її роботи: «Фотоелектрохімічний перетворювач сонячної енергії на основі термічно утвореного титан(IV) оксиду». Науковим керівником була Маньковська О.В.; науковим консультантом був Стремелецький О.І. – кандидат хімічних наук, старший викладач кафедри хімічної технології ХНУ.

Обласний захист роботи проходив 15-16 лютого 2014 року у місті Хмельницькому. 15 лютого відбулася контрольна робота, в якій Каріна отримала 18,5 балів з 30 балів. 16 лютого проходив сам захист робіт МАНу. Саму роботу журі оцінили в 18,3 бали з 25 балів; на захисті роботи Каріна отримала 34 бали з 45 балів.
І в кінцевому результаті Каріна посіла ІІІ місце, з чим ми її вітаємо!
Сама Каріна відмітила, що цього року роботу писати було набагато легше тому, що інформація засвоєна і опрацьована у минулому році, допомогла у напрацюванні даного матеріалу.
Каріні дуже сподобався захист МАН-2014, вона планує і надалі працювати, адже це спосіб збагатити свій світогляд, набратися неоціненного досвіду, проявити свої наукові і творчі здібності.
Для нашого класу Санатрієва Каріна беззаперечно є гордістю! Ми бажаємо їй подальших успіхів у науково-пошуковій діяльності.

Учениця 10-А класу Ковальчук Діана

Залишити відповідь