Конкурс відеороликів «Шкільне життя»
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Зовсім нещодавно в нашому НВК було проведено конкурс відеороликів на тему «Шкільне життя» серед учнів 5-11 класів. Головна мета цього дійства- це пошук і підтримка молодих талантів серед учнів нашого закладу; розвиток творчої активності, самобутності учнів комплексу; формування навичок виконувати творчі завдання. Завдання ж полягало в створенні нового та цікавого відео за вказаною темою, в якому через призму власних образів передано атмосферу та особливості конкретної сфери життя учнів.

Цей конкурс виявився надзвичайно цікавим для усіх учасників та викликав багато емоцій. Справді, пошук оригінальних ідей та виявлення творчих колективів виявились одночасно найважчими та найцікавішими етапом для самих учнів. Досить складно було організуватись та придумати щось особливе, щось таке, що  змогло б влучно передати головну ідею всього  колективу.   Але незважаючи на складність завдання від усіх класів надійшло всього 18 відеороликів. На мою особисту думку, всі ролики є досить цікавими та гідно представлені учнівськими колективами. Журі конкурсу також отримало величезне задоволення від перегляду відеороликів, поділилось своїми враженнями  та з кращих робіт вже  обрало переможців. Таким чином, серед учнів 5-8 класів, в номінації «Найкращий відеоролик» 1 місце здобув учнівський колектив 6-Б класу. А ось в категорії 9-11 класів відсутнє перше місце через недотримання певних вимог, але відеоролики  все ще заслуговують уваги глядачів. Колективи 11-В та 10-Б розділили між собою 2 місце, що також є  досить непоганим результатом. Щиро вітаємо усіх переможців конкурсу!

Крім того, були обрані переможці конкурсу у номінації «Глядацькі симпатії». Ними стали учні 5-Б класу в категорії 5-8 класів, а в старшій віковій категорії учнівський колектив 9-Б завоював це звання. З чим також вітаємо учасників.   Якщо особисто ви ще не ознайомились із вище вказаними відеороликами, запрошуємо вас до перегляду цих відео Волочиського НВК на платформі YouTube. Дякуємо усім організаторам за підтримку та створення даного заходу. Ми сподіваємось, що схожі інтерактивні конкурси будуть проходити частіше в нашому закладі!

Підготувала Гуменна Катерина 11-В

Залишити відповідь