Вчитель, яким варто пишатися
  • Коментарі запису:0 коментарів

Не секрет, що у Волочиському навчально-виховному комплексі працюють лише обдаровані, висококваліфіковані працівники, які можуть легко і доступно донести необхідний навчальний матеріал учням. Однією з них є вчитель біології Мосендз Інна Василівна.

Інна Василівна викладає у Волочиському НВК з 1 вересня 1989 року. За цей час вона стала наставником, помічником порадником і просто улюбленим учителем для багатьох учнів. І це не пусті слова, адже Інна Василівна має дуже багато нагород, успіхів, досягнень, що підтверджують цей факт.

У 2010 році Шкабат Інна, учениця 10 класу і, водночас,  вихованка І. Мосендз, здобула III місце у Малій Академії Наук з екології.

Учениця 10 класу Борко Алевтина у 2011-2012 рр. отримала III місце МАН у секції екологія і раціональне природокористування. Також у 10 класі Алевтина стала володаркою III місця обласної олімпіади з біології. А у 11 класі учениця отримала II місце Малої Академії Наук у вищезазначеній секції та II місце в обласній олімпіаді з біології.

III місце в обласній олімпіаді з біології здобула вихованка Інни Василівни Бойко Вікторія у 2012 навчальному році.

Показавши високий рівень знань, володарем II місця обласної олімпіади з екології став учень 11 класу Лавренюк Ілля.

Теперішній навчальний рік не став винятком, адже і сьогодні вихованці Інни Василівни зарекомендували себе як розумово розвинені учні, що володіють високими знаннями з біології.

Зокрема, учениця 9-А класу Рудка Юлія здобула III місце МАН у секції біологія людини, III місце в обласній олімпіаді з біології.

Багатьом дітям дуже подобається вивчати цю науку. Тому з 2012-2013 року 29 учнів 9-А класу поглиблено вивчають біологію. А у 2013 році усім учням Волочиського НВК дали змогу займатися на новому обладнанні у кабінеті біології. Вихованці отримали комп’ютер в комплекті з мультимедійним засобом та сенсорною дошкою, що зробили навчальний процес значно цікавішим та захоплюючим.

Мосендз Інна Василівна – це яскравий приклад людини, яка повністю віддається свої роботі. Про це говорять професійні здобутки та нагороди її учнів. А ми бажаємо Інні Василівні в подальшому житті ще більше перемог.

Учениця  10 –А класу Козак Катерина

Залишити відповідь