По сходинках до мети
  • Коментарі запису:0 коментарів

Однією з форм роботи з творчо обдарованою молодю є Мала академія наук України (МАН).

 МАН – це структурна складова системи позашкільної освіти, яка сприяє виявленню здібностей, обдарувань, і самовизначенню та реалізації учнів шляхом залучення їх до пошукової, експериментальної, дослідницької роботи в різних галузях науки і техніки.

 В процесі навчання учні в МАН під керівництвом ученого або вчителя проводять певну науково-дослідницьку роботу, з якою потім виступають на наукових конференціях, колоквіумах, захищаються під час конкурсу-захисту.

 Діти завжди дуже серйозно й охоче працюють в лабораторіях поруч із науковцями, пишаються тим, що хоч і маленьке, але таке важливе відкриття зробили. Вони мають перед собою приклад – як треба працювати, розуміють, що їхня праця буде використовуватись і в подальшій роботі.

Учасником цього всеукраїнського конкурсу став учень 9-Б класу Волочиського навчально-виховного комплексу – Клімов Ілля. Він зайняв 3 місце в області, чим може пишатись і він, і його вчитель, і його однокласники.

МАН потребує довготривалої та важкої праці, проте Ілля зумів справитись з усіма перешкодами та посісти досить таки високе місце на області. Вдячні його вчителю, який увесь цей час був поруч із ним та допомагав йому, повчав його. Цей результат залежав як і від Іллі, так і від Липи Лариси Борисівни, яка охоче працювала з ним.

Увесь клас, усі його рідні та близькі, пишаються його досягненнями. Щиро вдячні його батькам та вчителям. Бажаємо успіху у наступних роках з дослідницькими роботами.

Учні 9-Б класу

Залишити відповідь