Учнівські олімпіади під час війни: таке можливо?
  • Коментарі запису:0 коментарів

Традиційно для усіх навчальних закладів прийшла пора шкільних олімпіад, яка  вимагає від учнів і вчителів наполегливої праці.  І навіть у такі найтемніші часи, серед учнів нашого закладу є багато дітей, які хочуть перевірити свої сили, відчути змагальний дух, набратися досвіду на шкільних, районних та обласних олімпіадах. Забрати в них цю можливість було б украй несправедливо.

Саме тому у нашому НВК  в олімпіаді  з української мови та літератури у 2022-2023 навчальному році  взяли участь 63 учасників.

На жаль, у цьому навчальному році зменшилась кількість учасників І етапу олімпіади з української мови та літератури, які захотіли випробувати себе у такому престижному змаганні. Безумовно, це спричинено тим, що багато дітей змушені були покинути рідні домівки у зв’язку із повномасштабним вторгненням російських військ на територію України. Незважаючи на такі складні умови, школа повинна працювати за будь-яких умов, адже освіта — основа держави, без якої нічого не буде.

Учасниками ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури стали такі учні: 7-А клас – Собко Дарія (вчитель Старинська С. П.), 8-Б клас – Кіф’як Юлія (вчитель Молотай Ю. Г., Дороганчук О. М.), 9-А клас – Олійник Софія (вчитель Старинська С. П.), 10-В клас- Нещадін Евеліна (вчитель Яцина І. Г.), 11-Б класу – Денисенко Яна (вчитель Дороганчук О. М.). Варто зазначити, що Олійник Софія  та Нещадін Евеліна навчаються у класах з поглибленим вивченням української мови та літератури та вже четвертий рік поспіль беруть участь в олімпіаді з української мови та літератури.

Вітаю учителів нашої кафедри та їхніх учнів із відмінними результатами  після проведеного ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури. Зокрема, 1 місця вибороли учениця 7-А класу – Собко Дарія (вчитель Старинська С. П.), 9-А класу – Олійник Софія (вчитель Старинська С. П.), 10-В класу – Нещадін Евеліна (вчитель Яцина І. Г.). 2 місця вибороли учениця 8-Б класу – Кіф’як Юлія (вчитель Молотай Ю. Г., Дороганчук О. М.), 11-Б класу – Денисенко Яна (вчитель Дороганчук О. М.)

Вчитель української мови та літературиПюрко Л. В.

Залишити відповідь