Урок мужності у 5-Б класі
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Напередодні свята, Дня захисника та захисниць України, у нашому класі відбулася виховна година. Всі  готувалися та хвилювалися. Особливо учні, батьки яких були учасниками АТО. А таких у нас шестеро. Відбулася виховна година у шкільному музеї. Спочатку із структурою музею та історією нашого НВК нас ознайомила вчитель історії Левчук Вікторія Аркадіївна. Про славне козацтво нам розповіла наш класний керівник Возняк Оксана Федорівна та  учні класу. Калинич Іван, Черній Карина, Фісюн Ілля, Папірнй Олександр, Деліта Єлизавета, Новосядлий Тарас  розповіли про своїх батьків, учасників АТО, ООС. Ми усі з захопленням та гордістю слухали ці розповіді. Пишаємося тим, що такі відважні захисники-батьки  є і у нашому класі. Ми вшанували хвилиною мовчання тих, хто не повернувся, хто віддав своє життя за наше мирне сьогодення. Повернувшись до класу, ми збирали посилки для тих, хто ще знаходиться у зоні ООС, малювали малюнки. Ми написали колективного листа ось такого змісту: « Дорогі наші Захисники! Прийміть найщиріші привітання від учнів та батьків 5Б класу,  з нагоди потрійного свята: Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. У цей день хочеться побажати ВАМ міцного здоров’я, сили духу і мужності. Ми щиро дякуємо ВАМ за відвагу, рішучість, сміливість, за те, що оберігаєте нас, наше мирне дитинство. Хочемо, щоб ВИ усі повернулися живими❤️ додому, до своїх родин якнайшвидше. А Україні – перемоги та мирного неба. Нехай Покрова Пресвятої Богородиці береже мир та спокій у нашій державі».

Та отримали відповідь від командира: «Щиро дякуємо! Нам дуже приємно за привітання. ДЯКУЄМО! Дуже гарні малюнки, ми їх розвісили на стіні, на згадку, про вашу підтримку. Дякуємо за теплі речі та за смаколики ! Дуже приємно , що ви за нас турбуєтесь, що є такі люди,  які не цураються та не обходять осторонь.  Щиро Дякуємо,  ваші ЗАХИСНИКИ !»

Нам було дуже приємно, що саме на свято все було доставлено, що  змогли передати частинку тепла та любові тим, хто боронить нашу Україну.

Учні 5-Б класу  Калинич Іван, Стокалюк Софія

Залишити відповідь