Дистанційний урок алгебри у 7-А класі
  • Коментарі запису:0 коментарів

     Напевне, усім уже відомо, що учні та вчителі Волочиського навчально-виховного комплексу після запровадження дистанційного навчання отримали чудову можливість працювати з додатком Google Meet, який  можна з легкістю, без докладання особливих на те зусиль,  використовувати на платформі G Suite for Education.

    Звичайно ж, з великим задоволенням користуються  наданими можливостями і вчителі кафедри математики при проведенні уроків. Зокрема, тридцятого квітня вчителем математики Буровою Оксаною Іванівною було проведено онлайн урок алгебри на тему «Розв’язування систем двох лінійних рівнянь з двома змінними способом додавання» у 7-А класі. Усі учні класу із задоволенням співпрацювали з учителем на уроці, підсумовували вивчене раніше, сприймали новий матеріал, слухали живе слово вчителя, ставили запитання та коментували виконання вправ.

    Ось як учні та вчителі оцінюють надану можливість працювати на платформі G Suite for Education:

«Дуже зручно працювати, оскільки маємо можливість чути пояснення вчителя, до якого ми звикли та слова якого ми сприймаємо найкраще»

Оксана Сінькова, учениця 7-А класу

«Приємно, що нарешті маємо нагоду  почути і  побачити своїх вчителів, за якими ми скучили за час карантину»

Катерина Тесля, учениця 7-А класу

«Нам усім сподобалось працювати, дуже чітко сприймаються пояснення саме від вчителя, до якого ми звикли, легко працювати, та  розуміти новий матеріал»

Нікіта Кравчина, учень 7-А класу

«Дякуємо Оксані Іванівні за цікавий та методично грамотно побудований урок, на якому було  використано різні форми та методи навчання. А платформа G Suite for Education сприяє підвищенню ефективності цих форм для засвоєння учнями нового матеріалу »

Голова кафедри вчителів математики Липа Лариса Борисівна

«Оксана Іванівна освоїла нові можливості, які успішно використала при роботі з додатком Google Meet для проведення уроку алгебри. Активні діти, живе слово вчителя дає можливість досягти поставленої мети»

Вчитель математики Сінькова Наталія Степанівна

«Приємно усвідомлювати, що, працюючи у Волочиському НВК, ми маємо можливість надавати освітні послуги у повній мірі, використовуючи надані нам можливості, адже платформа G Suite for Education – прекрасний інструмент для використання у навчальній діяльності  Хочу подякувати  учням 7-А класу за бажання вчитися та  вдосконалюватися, за прагнення пізнавати нове, уміння підтримати вчителя в усіх його починаннях. Вдячна батькам, які створили такі умови для навчання своїх дітей, адже саме завдяки їх підтримці ми маємо можливість ефективно навчати»

Вчитель математики Бурова Оксана Іванівна

Залишити відповідь