Інструкція для вчителів, учнів та батьків Волочиського НВК з безпеки при роботі з платформою G Suite for Education
 • Коментарі запису:0 Коментарів
 1. Не розголошуйте свої персональні дані та дані інших людей (прізвище, ім’я, електронну адресу та ін.) – усе це можуть використати зловмисники.
 2. Не давайте нікому своїх паролів. Не розголошуйте нікому (крім батьків), навіть друзям, свої логіни і паролі до облікових записів електронної пошти. Гарний пароль складається не менше ніж з 10 символів. Використовуйте надійний пароль – комбінуйте букви(великі та малі), цифри та інші символи. Варто мати різні паролі для різних акаунтів. Якщо ви використовуєте один і той самий пароль – зламати доступ до будь-якого вашого профілю буде набагато простіше.
 3. Користувач комплексу відповідає за збереження таємниці свого пароля. Вашим паролем може скористатися стороння особа та вчинити злочин. У випадку підозри, що Ваш пароль став відомий стороннім особам учням слід невідкладно повідомити про це класного керівника, а педагогічним працівникам адміністратора платформи G SuiteforEducation комплексу та змінити пароль.
 4. Використовуйте брандмауер (firewall).
 5. Ігноруйте електронні листи, отримані від невідомих відправників. Не переходьте за посиланням у них і не відкривайте вкладень. Не відповідайте на спам (небажану електронну пошту). Не переглядайте інформацію за невідомими посиланнями (друзі, які ними діляться можуть не підозрювати про загрозу). Не відкривайте листи-спам – вони можуть містити віруси.
 6. Не зберігайте інформацію, не пов’язану з навчальним процесом на платформі G SuiteforEducation.
 7. Не завантажуйте та не встановлюйте невідомі програми за посиланнями, навіть якщо їх надали друзі.
 8. Встановлюючи перевірені програми, контролюйте, щоб на ПК не додались небажані програми.
 9. Не використовуйте VPN (можливість залишатися анонімним в мережі), багато безкоштовних VPN становлять серйозний ризик вашій безпеці. Вони не мають політики відмови від реєстрації активності користувачів, тобто вони відстежують ваші дані та піддають ризику вашу конфіденційність. Безкоштовні сервіси також відомі через спам, рекламу та шкідливе програмне забезпечення. Всі ваші дії відслідковуються адміністратором платформи G Suite for Education, і, в разі підозри на можливість некоректної роботи обліковий запис буде заблоковано.
 10. У разі виявлення адміністратором платформи анонімного доступу користувачів комплексу до документів на платформі G Suite for Education такі користувачі будуть виявлятися та попереджатись про недопустимість анонімного використання інструментів на платформі G SuiteforEducation комплексу. Якщо користувач після попередження продовжить анонімно використовувати інструменти на платформі G SuiteforEducation комплексу то його обліковий запис буде заблокований.
 11. Некоректні, неетичні та шкідливі дії авторизованих користувачів (учнів та вчителів та ін.) та сторонніх осіб відслідковуються адміністратором платформи G SuiteforEducation, та будуть блокуватися.
 12. Використовуючи інструменти платформи G SuiteforEducation, дотримуйтесь відповідних інструкцій.
 13. При виявленні нетипової активності облікового запису (користувача) платформи G SuiteforEducation адміністратором платформи обліковий запис може бути тимчасово заблокований.
 14. Адміністратор навчальної платформи контролює, відстежує та ведення журналу активності діяльності платформи, аналізує трафік з метою уникнення можливості здійснення шкідливих дій третіми особами.
 15. Зміна пароля облікового запису користувача-учня (в разі його втрати) може здійснюватися адміністратором тільки через повідомлення класного керівника або особи, яка його замінює після звернення учня або батьків. Вчителям у разі зміни пароля необхідно звернутися особисто да адміністратора.

Залишити відповідь