Прикладаймося разом до українського наступу!Благодійні концерти у Волочиському НВК
  • Коментарі запису:0 Коментарів

Віру, надію, любов плекає у собі кожен українець, дякуючи за світанки нашим захисникам. Кожен із нас є частинкою свого часу, можливостей, вчинків, умінь, слів, молитов, сердець, душі, щирості та відданості долучається до допомоги нашим непереможним воїнам.

Українська пісня, відома сьогодні всьому світові, є символом вільної і сильної, нескореної України. Пісня завжди була і залишається оберегом нашого народу і нашою святинею. Ми впевнені, вже скоро наша пісня звучатиме по-новому – пісня України, яка перемогла.

Саме тому у Волочиському НВК були організовані благодійні концерти на підтримку Збройних Сил України, які проводилися 15, 16 та 17 березня. 15 березня концерт відбувався за участі учнів початкової школи 1-2 класів; 16 березня – за участі старшої школи учнів 5-11 класів; 17 березня – за участі молодшої школи учнів 3-4 класів.

Пісня, мелодія, все, що від душі та істинно рідне серцю українця, проймали до сліз усіх слухачів, об’єднуючи вірою, що ми особлива та сильна нація, йдемо вірною дорогою до Перемоги під Єдиним мирним небом.

Кожна зібрана гривня з суми 62258 гривень буде використана на потреби захисників, а саме на дрон Мавік 3, якого потребує 36 окрема бригада морської піхоти (аеророзвідка).

Дякуємо  всім, хто долучився до заходу, в чиїх серцях кипить любов до України! Ви тихо робите добре справу, яка надто дорого вартує! А ваші великі серця захоплюють, надихають, спонукають та переконують, що разом ми – незламні, незборима сила!

Лише разом і лише до нашої Перемоги!

Залишити відповідь