Учні-волонтери
  • Коментарі запису:0 коментарів

Наближають перемогу

Вишинський Крістіан  народився 24 жовтня 2009 року у м. Віченца в Італії. У ранньому дитинстві переїхав з батьками в Україну. На даний момент є учнем 8-В класу Волочиського НВК.

З початком повномасштабного вторгнення батько Крістіана приєднався до лав ЗСУ, мати -до об’єднання волонтерів «Захист» та фундації «Калина». Крістіан теж долучився: неодноразово допомагав розвантажувати привезену допомогу та завантажувати пакунки для бійців на передову, продавав мед з власної пасіки, а вилучені кошти віддавав на потреби ЗСУ, брав участь у благодійному ярмарку та возив з волонтерами допомогу дітям до спеціальної школи-інтернату.

З упевненістю можна сказати, що Крістіан на цьому не зупиниться та і надалі буде робити свій внесок у перемогу та відновлення України.

Я, Гедзюк Вікторія Романівна, народилася 19 грудня 2013 року в м. Волочиську Хмельницької області. В  2020 році закінчила Волочиський ЗДО «Зірочка»

Навчаюся у 3-Б класі  Волочиського навчально-виховного комплексу sз перших днів повномасштабного вторгнення  я разом з батьками неодноразово допомагали військовим, волонтерським організаціям та вимушено переселеним особам. Улітку я зайнялася збором коштів на допомогу ЗСУ разом із подружкою Златою. Нам батьки купували матеріали для виробів (бісері тп). Ми власноруч виготовляли прикраси з бісеру та продавали їх у себе біля дому. У нас купували дівчатка, хлопчики, а також бабусі та дідусі. Нам було дуже приємно. У результаті нам вдалося зібрати 1026 гривень, які ми передали місцевій волонтерській організації  «Фундація Калина». Хоч сума була не велика, але це мій перший крок до великих звершень та отримання неймовірних емоцій. Я з нетерпінням чекаю літа, щоб знов зайнятися збором коштів на допомогу ЗСУ

ВІРЮ В НАШУ ПЕРЕМОГУ! ВІРЮ В  ЗСУ

Дуда Злата Олександрівна  народилася 29 вересня 2014 року в м. Волочиськ. Навчається у 3-Б класі Волочиського навчально-виховного комплексу. Із перших днів повномасштабного вторгнення  батько дівчинки добровільно вступив до лав ЗСУ. Після цього разом із мамою вона неодноразово допомагала військовим, волонтерським організаціям та вимушено переселеним особам. Слова подяки розпалили у серці дитини бажання допомагати ще більше. Тому улітку разом із подружкою Вікторією зайнялися збором коштів на допомогу ЗСУ. Вони власноруч виготовляли прикраси з бісеру та продавали їх.  Купували дівчатка, хлопчики, а також бабусі та дідусі. У результаті дівчаткам вдалося зібрати 1026 гривень, які згодом передали місцевій волонтерській організації «Фундація Калина». Хоч сума не значна, але для них  – це перший крок до великих звершень та отримання неймовірних емоцій.

Злата завжди долучається до благодійних зборів, які проводять у школі для військових.

Дівчинка з нетерпінням чекає літа, щоб знову власними силами зібрати донат на ЗСУ

На 24 лютого 2022 року Дзигарському Родіону Руслановичу було 12. З перших днів початку війни допомагав мамі збирати допомогу, вантажити машини, в’язати маскувальні сітки. Активно долучався до усіх справ, які виконували дорослі і діти нашої волонтерської команди. Брав активну участь у концертах та благодійних ярмарках.

Родіон разом з юною командою волонтерів: Ярославом Дарморозом, Бурячишеним Артемом, Софійкою Серветник  під час благодійного концерту ходили зі скриньками по місту Волочиську та збирали гроші. Зібрали велику суму, на яку було придбано 130 пар зимових берців, які були передані для 81 бригади ЗРАБ ДШБ.

Під час проведення “Солодкої ярмарки”  продавав солодощі, за вилучені кошти купили військовим грілки для утеплення та одноразові душі. Зараз йому 13,  з дорослим поглядом  виконує усі прохання,які пов’язані з допомогою для військових та їхніх дітей.

Від військових Родіон має підписані прапори 81 ЗРАБ ДШБ та з третьої танкової частини шеврони від хлопців ЗСУ, якими дуже дорожить і береже. Старається надати свою допомогу дорослим та бере активну участь у підтримці наших хлопців ЗСУ.  З нетерпінням чекає перемоги!!!

   Дармороз Ярослав народився 1 лютого 2014 р. в м. Волочиську. Навчається у 3-В класі Волочиського НВК.

Дармороз Ярослав у своїх 8 років   з перших днів почав допомогати мамі у її волонтерській діяльності, активно долучався до усіх справ. Пакував та передава ліки для хворих дітей з Херсону, оскілько це було необхідно.. Випікав з мамою пиріжки для військових з тероборони. Підтримував дітей-переселенців, які були вимушені покинути домівки. Збирав та носив одяг, постільну білизну, рушники та все необхідне в тимчасові прихистки для переселенців. Різав тканину та плів зі своїм старшим братом Владиславом маскувальні сітки. Малював листівки зі словами вдячності та підтримки нашим захисникам. Брав активну участь у благодійних ярмарках та концертах. Зі своєю юною волонтерською командою назбирали найбільше донатів, щоб взути 81 ЗРАБ ДШБ у зимові бєрци. Тоді було закуплено завдяки нашим волонтерам 130 пар бєрців. Разом з Бурячишеним Артемом, Дзигарським Радіоном та другом Максимом ходили зі скриньками по м. Волочиську та збирали кошти на допомогу ЗСУ. На “Солодкому ярмарку” продавали  солодощі. Кошти були витрачені на утеплення військових. Разом зі своїми однокласниками малюють, роблять аплікації для наших військових. Також прапори зі словами вдячності та підтримки передають військовим на передову.

Ярослав має Лист-подяку від 81 ЗРАБ ДШБ. Деякі прапори (81, 58, 95, 3 танкової бригад) від вдячних захисників висять у його класі, де кожна дитина школи може зайти та подивись. Також має безліч шевронів від наших ЗСУ.

Ярослав старається брати актину участь у підтримці та допомозі нашим.

Збирали допомогу на Соледар

Натовські аптечки та американські трубки для очищення води.

Вітали пораненого з днем народження. Він сирота з Краматорська.

Моставлюк Андрій Вікторович народився 22 жовтня 2010 року в місті Волочиськ Хмельницької області. Навчається в 7 класі Волочиського навчально-виховного комплексу. Має брата та двох сестричок (двійнят).

Андрій неодноразово допомагав волонтерам плести маскувальні сітки. Разом з учнями Волочиського НВК  ходив  у підприємства, установи та організації міста з новорічними віншуваннями. Вдалося зібрати 33 000 гривень, які спрямували на ЗСУ.

Немає маленьких справ для нашої Великої Перемоги! 

Залишити відповідь