Благодійна акція «Милосердя»
  • Коментарі запису:0 коментарів

Точно, влучно і логічно висловлено думку: «Якби всі, хто поспішає, поспішали робити добро». 

Мати Тереза, рятуючи життя зовсім незнайомих людей, казала, що «турбота наповнює життя змістом», і не погодитись із цим висловом неможливо.

Дійсно, людина створена для добра, вона живе в суспільстві, а тому повинна нести у цей світ чистоту своєї душі, бути відкритою у думках, чесною у діях, милосердною і чуйною.

Протягом років навчання у навчально-виховному комплексі діти отримають багато різноманітних знань та навичок, але головному вони вже навчилися – бути небайдужими і милосердними. Бажання творити добро об’єднує учнів нашого закладу. Вже декілька років поспіль  наш заклад традиційно у березні проводить благодійний ярмарок. Діти, батьки,  вчителі, працівники школи із добрими, відкритими серцями беруть участь у благодійній  акції  та  спільними зусиллями долучаються до допомоги тим, хто цього потребує.

Але, на жаль, у цьому навчальному році через карантині обмеження провести такий захід не було можливості. Натомість було вирішено зібрати благодійні пожертви з метою передачі  тим, хто  потребує допомоги.

Вже вкотре вчительський, батьківський та  учнівський колективи довели, що благодійність – це не просто слова, це конкретні справи. Було зібрано 66 тисяч 232 гривні, з яких на лікування вчительці початкової школи  Закордонець Л.В. передано 36 тисяч 617 грн., Смику Нестору – 15 тисяч 940 грн., Борису Арсену – 4 тисячі 180 грн., учениці 6-А класу Куліковій Маргариті – 7 тисяч 695 грн., учневі 7-В класу Сологубу Євгенові –  1300 грн. Учасникам АТО відправлено посилки.

Приємно, що  у нашому закладі працюють та навчаються такі чуйні та готові допомагати люди.

Віримо в те, що гарні вчинки повертаються до людини сторицею, бо добро — це найблагородніша зброя, яка тільки може бути. Щоб повірити в добро, треба почати його робити, адже життя  не буває тимчасовим, тому, аби допомагати, потрібно діяти тут і зараз.

Щиро дякуємо усім небайдужим за участь у благодійній акції «Милосердя».

Учениця 11-А класу Шамрай Марія

Залишити відповідь