У нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!
  • Коментарі запису:0 коментарів

Україна – це джерело різноманітного колориту, звичаїв і традицій. Лише тут люди є водночас віруючими християнами, проте не забувають і давніх язичницьких обрядів. Саме на цих землях понад усе шанується рідна хата і воля. Ось про які цінності і буде йти мова.

Сам народ наш є дуже працьовитий. Цьому доказом є розквіт Київської Русі. У ті часи, наше князівство було головною і найрозвинутішою державою в Європі. Відштовхуючись від тих століть на наші невичерпні багатства покладали око багато непроханих гостей. А ми і до сьогодення боремося за наш земний рай. Тут нам добре, тут ми вільні. На цій землі ми народились , тож серед своїх країв ми будемо до останнього подиху. Навіть у період перебування під чужою і жорстокою владою. Коли заборонялась українська мова, народ просто закріпачували, навмисне винищували цілі села, сім’ї, релігію, мистецьку спадщину. Вивозився рідний чорнозем і усе, що було пов’язане з Україною. Наш народ боровся за волю ціною життя мільйонів людей. Скільки ми повставали, уже й не перелічити. А скільки було створено партій, братств, товариств, революцій, війн? Скільки було написано і видано журналів, альманахів, творів, поем, повістей, віршів, музичних творів? Недарма жодна нація за всю історію не має такої кількості пісень, яку створив український народ.

У нашій громаді також вшановують і пам’ятаюсь своїх героїв. Від початку війни 2014-го року на сході країни наші кордони і волю відстоювали і наші земляки. Серед них герої посмертно, а є і ті ,що і в ці години боронять кожний клаптик нашої землі.

Останні події не є найкращими . Зараз йдуть найзапекліші бої за Україну від самого її існування. Проте в єдності наша сила і незламність. Бо ми і є Україна – непокірна, вільна , свята, непокірна ніким і ніколи!

Автор Тимощук Олександра 9-В

Залишити відповідь