Тиждень історії та права в початковій школі
  • Коментарі запису:0 коментарів

Вже стало традицією в нашому закладі проводити предметні тижні.

Учні та вчителі початкової школи  завжди приймають участь у проведенні різних заходів. В кінці січня  у нашому НВК відбувся конкурс малюнка присвячений творчості  Т.Г.Шевченка « Тече вода з-під явора»( для учнів  3-4 класів)  та фотовиставка « Моя родина» ( для учнів 1-2 класів) в рамках проведення тижня історії та права.

До участі у конкурсі малюнків були запрошені всі бажаючі учні. Конкурсна  робота полягала в розробці малюнків заданої тематики  – за прослуханим  твором Т.Г. Шевченка  «Тече вода з-під явора».

 Захід проводився у два етапи. У першому етапі конкурсу  класоводи обрали кращі роботи та визначили учасників  фіналу конкурсу. Другий етап  відбувся окремо серед учнів 3 класів та 4 класів, в якому взяло участь по 20 учасників .

Члени журі конкурсу Буток О. І., Сінькова О. В., Гудима Г.М. оцінили роботи конкурсантів,  врахувавши відповідність дитячої роботи змісту прослуханого твору, відображення у композиції пейзажу, подій, які з ним пов’язані, виділення головного у композиції , рівень володіння технікою виконання, охайність і культуру роботи.

 Переможцями конкурсу стали учні, що набрали найбільшу кількість балів.

 Серед учнів 3- х класів:

 Сілкіна Ірина ( 3 – В), Крайдуба Євген (3 – Б) – III місце.

 Нікітюк Каріна (3 – А), Стасюк Діана (3 – В) – II місце.

 Вінічук Софія (3 – В) – I місце.

 Серед учнів 4- х класів:

  Цимбалюк Діана ( 4 – В), Божик Денис (4 – А) – III місце.

 Бойко Ілля (4 –Б), Пастушенко Роман (4 – Г) – II місце.

 Кордунович Єлизавета (4 –Б), Нечай Яна (4 –Б), – I місце

Усі роботи наших конкурсантів можна переглянути на рекреації другого поверху початкової школи, де організовано виставку.

  Проведення фотовиставки  серед учнів 1 -2 класів доцільне,оскільки кожен бажаючий мав змогу прийняти участь.  Учні дізналися більше про своїх однокласників, їхніх батьків,  бабусів та дідусів. Батьки класу та інші вчителі комплексу ознайомились з історією родин учнів. Найактивнішими стали класні колективи 1-В класу (вч. Оліх Р.Г.), 1-Г класу (вч. Гудима Г.М.), 1-Б класу (вч. Нещадін І.М.) та 2-А класу (вч. Герасім?юк Л.Ф.)

 Урочисте підведення підсумків та вшанування переможців відбулося  31 січня в актовій залі комплексу. Свято було приурочене до 200 – річчя від дня народження геніального українського поета, художника, борця за волю народу  Т.Г. Шевченка.

 Вчителі початкових класів Гудима Г.М. та Суховецька В.П.

Залишити відповідь