Новорічне свято у 8-В класі
  • Коментарі запису:0 коментарів

Новий рік!!! Новий рік!!! Всі зазвичай чекають цього свята з нетерпінням. Але цього року його чекають з особливим нетерпінням: надією та сподіваннями на закінчення дуже важкого року. Вкотре переконуємося, що доросле життя є непростим, так, саме доросле, ми вже можемо себе так, восьмикласників, називати. Життя вносить свої корективи, і ми безсилі будь-що змінити.
Але життя триває: на зміну негараздам приходить радість, на зміну будням приходить свято.
Щороку на закінчення навчання в школі ми святкуємо прихід Нового року на новорічних ранках, що нам організовують наші наставники в стінах закладу. Не виключенням став і цей навчальний рік, але змінився формат проведення свята. Відповідно до нашого настрою і ситуації, що склалася в світі, ми вирішили з класом спокійно, по-сімейному переглянути новорічний фільм в рамках нашого класу. Наш класний керівник підтримала нашу пропозицію.
Перед переглядом фільму Інна Павлівна провела новорічний “сидячий” конкурс “Новорічні агенти”, під час якого ми вгадували один одного по новорічний фото з нашого дитинства. Було дуже чуттєво, приємно і одночасно весело. Ми згадали ті прекрасні миті безтурботного дитинства і усвідомили зміни, які з нами сталися за цей час. Дякуємо за такі прекрасні хвилинки ностальгії.
Перегляд фільму супроводжувався стриманими репліками, жартами і щирим сміхом. По-справжньому вкотре відчули себе великою дружньою шкільною родиною 8-В. Не вистачало ще піци, Кока – коли і попкорну.

Я думаю, свято вдалось. Ми вже дорослі і з розумінням вчимося приймати життя таким, яким воно є. Віримо, що все минеться, і ми ще повеселимося на новорічних корпоративах в стінах нашого закладу у звичному для нас форматі.
Хочеться привітати вас всіх із прийдешніми святами, Новим Роком. Нехай несе він нам лише здоров’я, спокій, стабільність, радість і позитив.
А мрії, спитайте ви? А мрії, … мрії збуваються!!!
З Новим Роком!!!

Тимощук Олександра, 8-В

Залишити відповідь