«Твори добро – неси радість іншим»
  • Коментарі запису:0 коментарів

Проект «Твори добро – неси радість іншим» базується на досить простих принципах: чуйність, доброчинність, великодушність, співпереживання, доброта, чесність, милосердя.

Започаткувався він весною 2009 року і сьогодні ми продовжуємо цю традицію. Саме завдяки цьому учні Волочиського НВК організували та провели  масштабний ярмарок, попри те, що зробити це було нелегко.

Робота учнівського самовядування полягала в інформуванні учнів школи про ярмарок, зборі заявок, а також підготовці своїх класів до благодійного ярмарку.

Мета ярмарку: зібрати якомога більше коштів на доброчинність. Із року в рік кількість вилучених коштів помітно зростає. Приємно думати, що ось такою невеликою справою, ми допомагаємо дітям, яким дуже потрібна підтримка та милосердя.

Останнім часом люди стали байдужими, черствими. Тому проекти благодійного напрямку є дуже важливими у вихованні підростаючого покоління, адже це природно допомогти знедоленому, нещасному, поділитися шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість, порятувати хворого чи інваліда, заступитися за беззахисного, скривдженого.

Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину, розрадити в горі та біді – це крила, на яких тримається людство.

Як часто люди роблять добро, і чи варто його робити? Звичайно варто! Завдяки йому наш світ стає щасливішим і прекраснішим, він наповнюється любов’ю. Але робити добро потрібно від усього серця, і тільки в цьому випадку воно буде приносити радість іншим.

Чому люди повинні робити добро? Добро робить людей сильнішими і щасливими. Добро вчить піклуватися про свого ближнього, і не забувати про те, що навколо нас дуже багато людей, які потребують нашої допомоги. Часом, зробити добру справу зовсім нескладно, але тим не менш небагато тих, хто це робить. Допомагаючи один одному, ми творимо добро. 

 У нашому сучасному світі багато людей на жаль не знають, що таке милосердя, співчуття, доброта. Всі зайняті своїми проблемами, їх не цікавлять негаразди інших. Це говорить про егоїзм людей, вони не відчувають навколишній світ, не помічають його.

Якщо ви не помічаєте, то й не помічають і вас. І якщо допомагаєте ви, то будуть допомагати і вам. Все в світі взаємопов’язане, як у народній приказці «Що посієш, те й пожнеш».

Сінькова Марія

Залишити відповідь